COMODO, “Üstün Başarılı Teknoloji Geliştirme Şirketi” Seçildi

COMODO, “Üstün Başarılı Teknoloji Geliştirme Şirketi” Seçildi

Siber güvenlik çözümleri geliştirme ve inovasyonu konusunda global bir şirket olan COMODO, New Jersey Teknoloji Konseyi (NJ Tech Council) tarafından 2015 yılı “Üstün Başarılı Teknoloji Geliştirme Şirketi” ödülüne layık görüldü.

COMODO sektöre öncülük etmeye devam ediyor. İnovasyona yaptığı önemli katkılar uluslararası arenada takdir toplamaya devam eden COMODO, son olarak NJ Teknoloji Konseyi tarafından ödüllendirildi.

ABD’deki genel merkezi Clifton, New Jersey’de bulunan Comodo’nun ayrıca Çin, Hindistan, Filipinler, Romanya, Türkiye, Ukrayna ve İngiltere’de de ofisleri bulunuyor.

Büyük küçük birçok şirket, ellerindeki bilgileri doğrulamak, onaylatmak ve güvenlik altına almak, kötü amaçlı yazılımların (malware) bitmeyen tehditlerine karşı savaşmak ve küresel ölçekte büyük hasarlara neden olan siber saldırılarla mücadele etmek için Comodo’nun patent bekleyen inovatif teknoloji çözümlerine güveniyor.

Aynı değerlendirmede Tüketici Ürünü kategorisinde Samsung Global Inovasyon Merkezi ve Master Teknoloji kategorisinde ise Panasonic Kuzey Amerika ödüle layık görüldü. NJ Teknoloji Konseyi ödülleri 19 Kasım 2015 günü Iselin, New Jersey’de sahiplerine takdim edilecek.

Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan NJ Teknoloji Konseyi iş desteği, ağ kurma fırsatları, eğitim ve savunu hizmetleri sunuyor ve teknoloji ve yaşam bilimlerine odaklanan şirketlerin ve yöneticilerinin takdir görmesi için çalışıyor; Konsey bölgenin en iyi teknoloji şirketlerini ve yöneticilerini teknolojik işbirliği, ortaklık ve inovasyon alanlarında iş dünyasında elde ettikleri başarılar için ödüllendiriyor.

Daha ayrıntılı bilgi için: http://www.njtc.org/

 

Previous Startup İstanbul: Silikon Vadisi’ni Ayağınıza Getirin
Sonraki Türk Oyunu 1010! Dünyada 40 Milyon Kez İndirildi

Diğer Yazılar

Özel Sektör 0 Yorum

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi’nin Projesine Uluslararası Ödül

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi ve Gazi Üniversitesi işbirliği ile geliştirilen, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından da desteklenen “Anlamsal Eşleştirme Temelli Otomatik Meta Arama Motoru ve Uygulaması (SanTez) Projesi”, başarıyla

Özel Sektör 0 Yorum

Datacenter Clarity LC İle IT Ve Tesis Yönetimi Birleşiyor

Siemens Bina Teknolojileri, DCIM (Datacenter Infrastructure Management – Veri Merkezi Altyapı Yönetimi) çözümü olan Datacenter Clarity LC’in 2.2 versiyonunu 3-4 Haziran 2015 tarihleri arasında Monako’da düzenlenen Datacloud Europe etkinliğinde tanıttı.

Özel Sektör 0 Yorum

Çağrı Merkezi Sektörü, G-Summit 2015 Konferansı’nda Bir Araya Geldi

Çağrı merkezi sektörünü bir araya getiren, sektördeki teknolojik gelişmelerin aktarıldığı Genesys G-Summit Konferansı’nda, mükemmel müşteri deneyimi yaklaşımı, müşteri deneyiminin yönetimi ve yeni nesil hizmetler ve çözümler ele alındı. Asseco SEE,

Özel Sektör 0 Yorum

Samsung, Türkiye Baskı Pazarında Liderliğe Oynuyor

2015 – Teknoloji devi Samsung Electronics, Türkiye baskı pazarındaki trendler ve sunduğu rekabetçi teknolojileri hakkında bilgilendirme yapmak üzere bir toplantı organize etti.  Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen ve

Özel Sektör 0 Yorum

Yenilenen Dergilik 5GB Mobil İnternet Paketi İle Sunuluyor

Turkcell’in akıllı telefon ve tabletlere özel geliştirdiği Dergilik uygulaması, yenilenen arayüzü ve zenginleştirilen içeriği ile tüm Türkiye’nin kullanımına sunuluyor.

Özel Sektör 0 Yorum

LG Electronics En İddialı Telefonu LG G4’ü İstanbul’da Tanıttı

Tüm dünyanın merakla beklediği LG Electronics’in amiral gemisi LG G4, dünya çapında altı büyük şehirde yapılan etkinliklerle tanıtıldı. Ortadoğu ve Afrika Bölgesini de kapsayacak şekilde İstanbul’da gerçekleştirilen basın toplantısı, LG

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.