COMODO, “Üstün Başarılı Teknoloji Geliştirme Şirketi” Seçildi

COMODO, “Üstün Başarılı Teknoloji Geliştirme Şirketi” Seçildi

Siber güvenlik çözümleri geliştirme ve inovasyonu konusunda global bir şirket olan COMODO, New Jersey Teknoloji Konseyi (NJ Tech Council) tarafından 2015 yılı “Üstün Başarılı Teknoloji Geliştirme Şirketi” ödülüne layık görüldü.

COMODO sektöre öncülük etmeye devam ediyor. İnovasyona yaptığı önemli katkılar uluslararası arenada takdir toplamaya devam eden COMODO, son olarak NJ Teknoloji Konseyi tarafından ödüllendirildi.

ABD’deki genel merkezi Clifton, New Jersey’de bulunan Comodo’nun ayrıca Çin, Hindistan, Filipinler, Romanya, Türkiye, Ukrayna ve İngiltere’de de ofisleri bulunuyor.

Büyük küçük birçok şirket, ellerindeki bilgileri doğrulamak, onaylatmak ve güvenlik altına almak, kötü amaçlı yazılımların (malware) bitmeyen tehditlerine karşı savaşmak ve küresel ölçekte büyük hasarlara neden olan siber saldırılarla mücadele etmek için Comodo’nun patent bekleyen inovatif teknoloji çözümlerine güveniyor.

Aynı değerlendirmede Tüketici Ürünü kategorisinde Samsung Global Inovasyon Merkezi ve Master Teknoloji kategorisinde ise Panasonic Kuzey Amerika ödüle layık görüldü. NJ Teknoloji Konseyi ödülleri 19 Kasım 2015 günü Iselin, New Jersey’de sahiplerine takdim edilecek.

Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan NJ Teknoloji Konseyi iş desteği, ağ kurma fırsatları, eğitim ve savunu hizmetleri sunuyor ve teknoloji ve yaşam bilimlerine odaklanan şirketlerin ve yöneticilerinin takdir görmesi için çalışıyor; Konsey bölgenin en iyi teknoloji şirketlerini ve yöneticilerini teknolojik işbirliği, ortaklık ve inovasyon alanlarında iş dünyasında elde ettikleri başarılar için ödüllendiriyor.

Daha ayrıntılı bilgi için: http://www.njtc.org/

 

Previous Startup İstanbul: Silikon Vadisi’ni Ayağınıza Getirin
Sonraki Türk Oyunu 1010! Dünyada 40 Milyon Kez İndirildi

Diğer Yazılar

Özel Sektör 0 Yorum

En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi: TÜRKKEP

Türkiye’de bilişim alanındaki tek kapsamlı araştırma olan Bilişim 500 organizasyonunda bilişim alanındaki en büyük 500 bilişim şirketi açıklandı. TÜRKKEP, düzenlenen Ödül Töreni’nde son bir yılda en fazla büyüyen bilişim şirketi

Özel Sektör 0 Yorum

Tüketicilerden TeknoSA’ya İki Ödül Birden

Türkiye’nin lider teknoloji perakende şirketi TeknoSA, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) her yıl düzenlediği “AVM’lerde Tüketicilerin Beğendiği/Tercih Ettiği 1 Numaralı Markalar” araştırması sonuçlarına göre iki ödüle birden layık görüldü.

Özel Sektör 0 Yorum

e-Ticaret Kanunu, 12 Bin Kişinin İşsiz Kalmasına Yol Açacak Endişesi

İnternet ve telefon üzerinden satış/pazarlama faaliyeti sunan şirketlere yönelik çeşitli yükümlülükler getiren Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun 1 Mayıs’ta yürürlüğe giriyor. Daha çok tüketicinin izni olmadan ticari herhangi bir amaçla

Özel Sektör 0 Yorum

Prysmian Group, Yetkili Satıcılarını Trabzon’da Ağırladı

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu olan Prysmian Group Türkiye, iletişimi güçlendirmek amacıyla düzenlediği 2015 yılı geleneksel Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı, Trabzon’daki Novotel’de gerçekleştirdi. Ev

Özel Sektör 0 Yorum

2014 Türkiye İçin Online Bankacılık Saldırılarının Yılı Oldu

İnternet ve veri güvenliğinde küresel çözüm sağlayıcı Trend Micro, 2014 boyunca tüm dünyada gerçekleşen veri güvenliği saldırılarını “Büyük Kayıplar, Siber Saldırılara Karşı Hazırlığı Ateşledi” başlıklı raporda değerlendirdi. Raporda dikkat çeken

Öne Çıkarılmış 0 Yorum

Basistek Bilgi Güvenliği Alanında Çalışmalarına Devam Ediyor

Tüm kurum ve kuruluşların teknolojiye ve bilgiye bağımlı olması bilgi güvenliğini yaşamsal öneme taşıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.