Counter-Strike Nexon: Zombies Oyununda “Kâbus” Başladı

Counter-Strike Nexon: Zombies Oyununda “Kâbus” Başladı

Counter-Strike Nexon: Zombies oyunu için yayınlanan devasa güncelleme paketi, oyun severleri yılbaşı öncesi zombilerle geçirecekleri kâbus gecesine götürüyor.

Nexon Europe, F2P türündeki bilgisayar oyunu Counter-Strike Nexon: Zombies için devasa güncelleme paketini yayınlamaya başladı. “Enter the Nightmare” (Kâbusa Giriş) isimli güncelleme paketi boyutu nedeniyle 14-18 Aralık arasında her gün bir parça yayınlanarak oyun severlere ulaştırılıyor. Güncelleme paketinde Zombi Senaryosu için Boss haritaları ve birçok yeni nesne yer alıyor.

Güncelleme paketinin 14 Aralık’ta yayınlanan ilk parçasında oyun severler “Annihilated: Nightmare”  isimli kâbus odasında üst üste saldıran Boss zombileri yenmeye çalışıyor. Her bir turda bu patron zombiler daha da güçlenerek oyunculara meydan okuyor.

15 Aralık’ta gelen güncelleme ile oyuncular kimyasal enerji santraline doğru ilerlerken daha fazla Boss zombi ile karşı karşıya geliyor. Bu sefer burada oyuncuları “Annihilated: Addiction” odasında Revenant ve Angra benzeri güçlü zombiler bekliyor.

16 Aralık’taki güncelleme ile gelen yenilikler ise oyuncuların gerçeklik ile hayal kavramları birbirine karışıyor. Oyuncuların bu seferki kâbusu ortada çağ dünyasında bulunan bir Katolik kilisesinde geçiyor. Burada savaş, şeytani Mad Mechanic’in de içerisinde bulunduğu canavarların saldırı dalgasına karşı veriliyor.

“Annihilated: Madness” isimli güncellemenin geldiği 17 Aralık’ta, oyunda cinnetin dozu da hızla artıyor. Daha da paranoyak hale gelen oyuncular Dr Rex öncülüğünde zombilerin bir sonraki saldırı dalgasında kendilerini savunmak zorunda.

18 Aralık’taki son güncelleme ile kâbusun son gecesinde dış güçlerin şeytani entrikası ortaya çıkıyor. Gecenin teröründen kaçmaya çalışan oyuncular o ana kadarki en zor savaşlarını da veriyor. Bu sefer karşılarında intikam almak için yeniden dirilen Boss zombiler vardır.

Güncellemenin yayınladığı günlerde yeni nesneler de indirilebilecek. Bu nesneler içerisinde dövmeler olduğu gibi M4A1 Dark Knight ve AK47 Paladin gibi silahlar da bulunuyor. Bu saldırı silahları 50 kalibre özel kurşunu ile zombileri geriye püskürterek oyuncuların yardımcısı oluyor. Dark Knight silahı kalabalık düşmana karşı etkili olurken Paladin’in yarı otomatik özelliği de bulunuyor. Bu silahlara sahip olmak isteyen oyuncuların yapması gereken ise Mileage Decoder’dan Transcendence Pieces toplamak.

Enter the Nightmare güncellemesi ile ilgili daha fazla bilgi için: http://steamcommunity.com/app/273110/allnews/.

Oyunu indirmek için: http://store.steampowered.com/app/273110

 

 

Previous Toplu Harita Güncellemesi Devri Bitiyor
Sonraki PAYEXPO İstanbul’a Geliyor

Diğer Yazılar

Yazılım 0 Yorum

World Of Warships Ön Sipariş Paketleri Yayınlandı

World of Warships, yaklaşan Açık Beta öncesinde oyunculara sunduğu ön sipariş paketleri ile deniz savaşlarını iyice kızıştırıyor. Bu özel paketler içerisinde nadir savaş gemileri, Pemium Hesaplar ve Altınlar bulunmakta. Ön

Yazılım 0 Yorum

Logitech’ten iPad Air İçin Logitech Type+

Logitech, iPad Air için tasarladığı klavyeli koruma kılıfı Logitech® Type+’ı tanıttı. Hafif ve ince tasarımı, çift taraflı koruma özelliği dikkat çeken Logitech Type+, iPad Air’i her türlü darbe, çizilme ve

Yazılım 0 Yorum

WarRock, Oyuncuları Kırsala Taşıyor

Nexon Europe yeni mod ve ücretsiz shooter güncellemelerinin ayrıntılarını paylaşıyor. Nexon Europe popüler FPS taktik oyunu WarRock’ta bu hafta yoğun bir içerik güncellemesi yapılacağını duyurdu. Güncelleme yeni mod, yeni harita,

Yazılım 0 Yorum

FIT Solutions, Borusan Holding’e 1,5 Milyon A4 Tasarrufu Sağladı

FIT Solutions, sağladığı hizmetlerle Borusan Holding’in 1,5 milyon A4 kağıt masrafından kurtulmasına yardımcı oldu. FIT Solutions CEO’su Koray Gültekin Bahar “Borusan Holding’e sunduğumuz hizmetler sayesinde her yıl 150 ağacı kurtarıyoruz.

Yazılım 0 Yorum

Qualcomm, Mobil Platforma Yönelik Anti-Zararlı Yazılım Teknolojisini Duyurdu

Qualcomm Incorporated, iştiraki Qualcomm Technologies, Inc.’nin (QTI) mobil güvenlik teknolojisi alanındaki liderliğini Qualcomm Snapdragon Smart Protect ile perçinlediğini duyurdu.  Şirketin yakın gelecekte piyasada olacak işlemcisi Qualcomm Snapdragon 820, Snapdragon Smart

Yazılım 0 Yorum

Platin Bilişim’den VIP Güvenlik Hizmeti

2001 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen kurumlarına “Veri Koruma”, “Arşivleme”, “İş Sürekliliği”, “IT Altyapı yönetimi” ve “Güvenlik” konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, Symantec VIP çözümüyle kurum ve şirketlere güvenlik

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.