Hasbro Kutu Oyunlarıyla Yılbaşında Eğlence Garanti

Hasbro Kutu Oyunlarıyla Yılbaşında Eğlence Garanti

Hızla gelişen teknoloji ve her alanda dijitalleşen dünyada yılbaşı kutlamaları sevdiklerimizle buluşup birlikte eğlenebileceğimiz en özel anların başında geliyor. Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamanız için Hasbro’nun bol kahkaha ve maksimum eğlence garantili kutu oyunlarından birini seçin, eğlenceyi başlatın.

Hasbro kutu oyunlarıyla yüzde 100 eğlence yüzde 35’e varan indirimle

Diyaloglarıyla ünlü, kahkaha yüklü Tabu XL ile Tabu eğlencesini ekstra large yaşayın; yüksek adrenalinli denge oyunu Jenga Boom ile zamana karşı yarışın. Genel kültürünüzü ortaya saçıp Trivial Pursuit ile bilgilerinizi yarıştırın, Game of Life ile hayatın dolambaçlı yollarında eğlenceli bir yolculuğa çıkın. My Monopoly ile oyun alanını sevdiklerinizin fotoğraflarıyla renklendirin ve kendi emlak imparatorluğunuzu kurun.

Üstelik yılbaşı partinize özel Monopoly Elektronik Bankacılık, Jenga Boom, Tabu XL, My Monopoly, Trivial Pursuit Party ve Game of Life oyunlarında 31 Aralık’a kadar yüzde 35’e varan indirim var.

İşte yılbaşı kampanyasına dahil kutu oyunları:

My Monopoly: My Monopoly ile kendi Monopoly’nizi tasarlayın, yılbaşında ailenizi ve arkadaşlarınızı şaşırtın! My Monopoly uygulaması ile piyonları, oyun alanını, Şans ve Kamu Fonu kartlarını istediğiniz gibi oluşturun, sevdiklerinizle kendi Monopoly’nizi oynayın. Dilerseniz kutudaki oyun parçalarını değiştirmeden de klasik Monopoly oyununu oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Trivial Pursuit Party: “Bildiğim tek şey şey var; o da hiçbir şey bilmediğim” diyen entel arkadaşlarınız, bilgi yarışmalarında ilk soruda elenenlerle dalga geçme fırsatını kaçırmayan kuzenleriniz mi var? Trivial Pursuit Party ile bu yılbaşı onlara dersini verme zamanı geldi! 6 farklı kategoride yepyeni 1200 soru, oyun süresini kısaltan ve heyecanı artıran yeni oyun kuralları, en ihtiyacınız olduğu anda bir bilene danışma hakkı veren ‘arkadaşına sor’ jokeriyle Trivial Pursuit Party daha kısa zamanda daha çok eğlence vadediyor.

Game of Life: Game of Life ile istediğiniz hayatı yaşayın! Hemen iş hayatına mı atılacaksınız yoksa üniversiteye mi gideceksiniz? Riskli yolu seçip servetinizi artırmayı deneyecek misiniz? Game of Life’ı hızla kurun; kolayca oynayın; hayatın dolambaçlı yollarında eğlence dolu bir yolculuğa çıkın.

Jenga Boom: Jenga Boom ile yılbaşında eğlence patlamasına hazır olun! Süreniz hızla tükenirken kulenin dengesini bozmadan tahta blokları çekip üzerine yerleştirin. Büyük patlamadan önce denge konusundaki ustalığınızı gösterin!

Monopoly Elektronik Bankacılık: Eğlencede teknolojiden vazgeçmeyenlerin bu yılbaşı da favorisi Monopoly Elektronik Bankacılık… Monopoly oynarken para transferinde nakit kalabalığı bitiyor, elektronik ünite ve banka kartlarıyla oyunun temposu bir an olsun düşmüyor.

Tabu XL: Tabu XL, yılbaşı partileri için bol kahkahalı ve sıra dışı bir oyun… Bu oyunda kelimeleri sadece Tabu kelimelerini kullanmadan değil sınırlı sayıda kelimelerle, çizerek ve mor kuklayı kullanarak da anlatabilirsiniz.

 

Previous Turkcell Global Bilgi Finansbank’a Hizmet Veriyor
Sonraki Samsung Electronics, Yetenek Geliştirmeye Yönelik Çalışmalarıyla Ödüllendirildi

Diğer Yazılar

Genel 0 Yorum

“Türkiye Yüksek Teknolojiye Odaklanacak”

AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Barış Aydın, Türkiye’nin yeni dönemde “yüksek teknolojiye” odaklanarak, bu ürünlerde “Avrasya’nın üretim merkezi” haline geleceğini bildirdi. Aydın, Ar-Ge, yenilik ve nitelikli işgücüne dayalı

Genel 0 Yorum

Akıllı Şehirler Türkiye’ye Yılda 30 milyar TL Kazandıracak

Vodafone, Deloitte Türkiye ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından hazırlanan, Türkiye’nin en kapsamlı “Akıllı Şehir Yol Haritası Raporu” akıllı şehirleşmede öncü kentlerden Bursa’da açıklandı.

Genel 0 Yorum

Raflardaki Fiyat Etiketleri Akıllanıyor…

Aldığınız bir ürünün raf fiyatı ile kasa fiyatı arasında fark oldu mu hiç? Hepimizin en az bir kere başına gelmiştir. Bu durumda, müşteri memnuniyetini ilke edinen bazı marketler, “Raf fiyatı

Genel 0 Yorum

Dijital Reklam Yatırımları Yüzde 20,5 Arttı

IAB Türkiye, 2014 yılı AdEx-TR dijital reklam yatırımlarını açıkladı. Açıklamaya göre dijital reklam yatırımları, 2014 yılında 2013 yılına göre yüzde 20,5 oranında artarak 1.409 Milyon TL’ ye ulaştı. 2014 yılı

Genel 0 Yorum

Sabancı Üniversitesi IHP-Microelectronics İşbirliği Geleceğe Yön Verecek

Sabancı Üniversitesi ve Almanya‘nın en önemli bilim merkezlerinden IHP-Microelectronics Türkiye’de bir ilke imza atıyor: “More-than-Moore” konsepti ile Mikroelektronik – Ortak Sanal Mükemmeliyet Laboratuvarı Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Genel 0 Yorum

The Marmara Otelleri’ni Sosyal Medyadan Takip Edenler, Çok Özel Ödüller Kazanıyor

The Marmara Otelleri sosyal medya sayfalarında “Best Shot Points” adlı fotoğraf yarışması düzenliyor. “The Marmara Hotels” sayfasını takip ederek fotoğraf paylaşan takipçileri muhteşem ödüller bekliyor. The Marmara Otelleri Instagram, Twitter

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.