Hasbro Kutu Oyunlarıyla Yılbaşında Eğlence Garanti

Hasbro Kutu Oyunlarıyla Yılbaşında Eğlence Garanti

Hızla gelişen teknoloji ve her alanda dijitalleşen dünyada yılbaşı kutlamaları sevdiklerimizle buluşup birlikte eğlenebileceğimiz en özel anların başında geliyor. Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamanız için Hasbro’nun bol kahkaha ve maksimum eğlence garantili kutu oyunlarından birini seçin, eğlenceyi başlatın.

Hasbro kutu oyunlarıyla yüzde 100 eğlence yüzde 35’e varan indirimle

Diyaloglarıyla ünlü, kahkaha yüklü Tabu XL ile Tabu eğlencesini ekstra large yaşayın; yüksek adrenalinli denge oyunu Jenga Boom ile zamana karşı yarışın. Genel kültürünüzü ortaya saçıp Trivial Pursuit ile bilgilerinizi yarıştırın, Game of Life ile hayatın dolambaçlı yollarında eğlenceli bir yolculuğa çıkın. My Monopoly ile oyun alanını sevdiklerinizin fotoğraflarıyla renklendirin ve kendi emlak imparatorluğunuzu kurun.

Üstelik yılbaşı partinize özel Monopoly Elektronik Bankacılık, Jenga Boom, Tabu XL, My Monopoly, Trivial Pursuit Party ve Game of Life oyunlarında 31 Aralık’a kadar yüzde 35’e varan indirim var.

İşte yılbaşı kampanyasına dahil kutu oyunları:

My Monopoly: My Monopoly ile kendi Monopoly’nizi tasarlayın, yılbaşında ailenizi ve arkadaşlarınızı şaşırtın! My Monopoly uygulaması ile piyonları, oyun alanını, Şans ve Kamu Fonu kartlarını istediğiniz gibi oluşturun, sevdiklerinizle kendi Monopoly’nizi oynayın. Dilerseniz kutudaki oyun parçalarını değiştirmeden de klasik Monopoly oyununu oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Trivial Pursuit Party: “Bildiğim tek şey şey var; o da hiçbir şey bilmediğim” diyen entel arkadaşlarınız, bilgi yarışmalarında ilk soruda elenenlerle dalga geçme fırsatını kaçırmayan kuzenleriniz mi var? Trivial Pursuit Party ile bu yılbaşı onlara dersini verme zamanı geldi! 6 farklı kategoride yepyeni 1200 soru, oyun süresini kısaltan ve heyecanı artıran yeni oyun kuralları, en ihtiyacınız olduğu anda bir bilene danışma hakkı veren ‘arkadaşına sor’ jokeriyle Trivial Pursuit Party daha kısa zamanda daha çok eğlence vadediyor.

Game of Life: Game of Life ile istediğiniz hayatı yaşayın! Hemen iş hayatına mı atılacaksınız yoksa üniversiteye mi gideceksiniz? Riskli yolu seçip servetinizi artırmayı deneyecek misiniz? Game of Life’ı hızla kurun; kolayca oynayın; hayatın dolambaçlı yollarında eğlence dolu bir yolculuğa çıkın.

Jenga Boom: Jenga Boom ile yılbaşında eğlence patlamasına hazır olun! Süreniz hızla tükenirken kulenin dengesini bozmadan tahta blokları çekip üzerine yerleştirin. Büyük patlamadan önce denge konusundaki ustalığınızı gösterin!

Monopoly Elektronik Bankacılık: Eğlencede teknolojiden vazgeçmeyenlerin bu yılbaşı da favorisi Monopoly Elektronik Bankacılık… Monopoly oynarken para transferinde nakit kalabalığı bitiyor, elektronik ünite ve banka kartlarıyla oyunun temposu bir an olsun düşmüyor.

Tabu XL: Tabu XL, yılbaşı partileri için bol kahkahalı ve sıra dışı bir oyun… Bu oyunda kelimeleri sadece Tabu kelimelerini kullanmadan değil sınırlı sayıda kelimelerle, çizerek ve mor kuklayı kullanarak da anlatabilirsiniz.

 

Previous Turkcell Global Bilgi Finansbank’a Hizmet Veriyor
Sonraki Samsung Electronics, Yetenek Geliştirmeye Yönelik Çalışmalarıyla Ödüllendirildi

Diğer Yazılar

Genel 0 Yorum

Yeni Nesil Bankacılık Platformu Nuvo’dan Beyaz Yakalıların Dertlerine Çözümler

Yapı Kredi’nin yeni nesil bankacılık platformu Nuvo, yeni viral videosu BYEBYE (Beyaz Yakalılara Eziyet Olan Bazı Dertleri Yok Etme Enstitüsü) ile ofis sorunlarını teknolojik ve eğlenceli icatlarla ortadan kaldırıyor. Videoda

Genel 0 Yorum

Sağlıkta Veri Analitiği Bire On Kazandırıyor

Dünyada sağlık sektörü, giderek artan hasta maliyetlerini kontrol altına alarak maliyetleri düşürme ile hastalara daha iyi bakım ve kaliteli hizmet vermek arasında sıkışıp kalmış durumda. Örneğin ABD hükümetinin sağlık sektörüne

Genel 0 Yorum

Microsoft, Türkiye’nin En Büyük Bilişim Yaz Okulunu Başlatıyor

Microsoft Açık Akademi Yaz Okulu 4 – 30 Ağustos tarihleri arasında Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleştirilecek. Detaylı bir seçim sürecinin ardından Microsoft Açık Akademi Yaz Okulu’na katılmaya hak kazanan 108 üniversite

Genel 0 Yorum

Samsung’un “Duyan Eller” Filmine Cannes Lions’dan 2 Bronz Aslan

Cannes Lions 2015’te, Samsung’un Duyan Eller projesi için Leo Burnett İstanbul tarafından hazırlanan kampanya filmi, “Promo ve Aktivasyon” ve “PR, Uygulamalar ve Uzmanlıklar – Etkinlikler ve Deneyimsel” kategorilerinde Türkiye’ye iki

Genel 0 Yorum

Golin İle Rekta İşbirliği Yaparak Golin İstanbul Ofisini Açtı

Dünyanın önde gelen iletişim ajanslarından Golin İstanbul ofisinin açılışını duyurdu. Türkiye’nin önde gelen iletişim danışmanlığı ajanslarından Rekta ile işbirliğini resmileştiren Golin İstanbul ofisi ile Avrupa’daki varlığını güçlendirmeye devam ediyor. Kaan

Genel 0 Yorum

Türkiye’nin Liselerarası ilk 3D Yazıcı Yarışması Darüşşafaka’da Gerçekleştirildi

Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın düzenlemiş olduğu ve Zaxe 3D Yazıcı Teknolojileri, 3Durak, Sigma 3D ve Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası iş birliğiyle ilk kez düzenlediği “Liselerarası 3D Yazıcı Atölyesi ve Yarışması”nda ödüller

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.