İki Kuzen Dijital Ve Sosyal Kampanya Duvarı Yarattı

İki Kuzen Dijital Ve Sosyal Kampanya Duvarı Yarattı

Sosyal ağlar üzerinden yapılan anlık paylaşımlar,  etkileşim beğeni, katılım ve satın alma kararlarına doğrudan etki ediyor. Ve bunlar için en çok # kullanılıyor. CampaignWall etkinlik ya da bir mekandaki, mağazadaki katılımcıları, müşterileri, alışverişçileri deneyime, yarışmaya, kampanyaya davet ve dahil edebilen, 3 platformu aynı anda kullanan tek dijital tool.

M-GEN Dijital Ajans’ın iki ortağı Ayşe Yıldıztekin ve Can Kılıçturgay tarafından geliştirilen CampaignWall nasıl ortaya çıktı? İşte temel özellikleri:

#Hashtag’li kampanya, etkinlik yönetim ve ihtiyacını kendi projelerini kurgularken fark eden, ancak istedikleri gibi bir dijital araç bulamayan Unilever, BSH, 3M, AIG gibi global firmalara hizmet veren M-GEN Dijital Ajans’ın ortağı iki kafadar kuzen sonunda kendi yazılım ekipleriyle birlikte CampaignWall diye yeni bir dijital araç, “Kampanya Duvarı” geliştirdi.

CampaignWall duyuruları dahi yapılamadan ilk büyük sınavını Turkcell Teknoloji Zirvesi’nde verdi. İki gün sıfır hata ile büyük başarı kazandı. Ardından Akçansa B2B, İMSAD gibi zirvelerde kullanılan CampaignWall® mağaza içi uygulamalarda da Cornetto Mini kampanyası ile Migros’larda kullanıldı. Kısacası CampaignWall® zorlu testleri de başarı ile atlattı.

Özellikleri:

CampaignWall her üç platformdan da (Twitter, Instagram Ve Facebook’tan) #Hashtag alıp, bunu gösteren, sıralayan, sayan ve istendiği an rapor alabilen ilk ve tek sistem.

CampaignWall’un hedef kitlesi; günümüzün daima online, gözü ve parmağı ekranda gezinen Dijital Çağ insanı, herhangi bir deneyim, etkinlik, mekan vb. katılımcısı, ziyaretçisi ya da AVM, mağaza, market alışverişçisi.

#Hashtag’li  kampanyalar ve etkinlikler için her türlü iç/dış ekranda kullanılabiliyor.

Birden fazla #Hashtag için kullanılabiliyor. Hatalı yazılışları yakalayıp, istenirse onları da sayıyor.

Tweet’leri, Insagram / Facebook Post’larını izleyip,  gösteriyor, sayıyor, sıralıyor,

Sakıncalı içerikleri filtreliyor, otomatik ve manuel moderasyon yapılabiliyor.

Çok gelişmiş, anlık raporlama sistemi ile akış ve sonuçlar anlık takip ediliyor.

Infografiklerle anında rapor veriyor.

Tasarımı tamamen firmaya, markaya özel, logolu, temalı yapılıyor.

Canlı demo görmek ve daha fazla bilgi için www.campaignwall.com ‘a göz atmanızı öneririz.

 

Previous Türk Şirketlerinin Patent Başvurusu Arttı
Sonraki Ekonomi Bakanlığı’nın İnternet Sitesi Yenilendi

Diğer Yazılar

Genel 0 Yorum

Türk Şirketine San Diego’da Teknoloji Oscar’ı

Ülkemizde ağ ve iletişim teknolojileri alanında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan BT Eğitim, “Teknoloji Oscar”ı olarak ifade edilebilecek bir başarıya imza attı. 2014 yılında EMEAR bölgesinin “Yılın Eğitim İş Ortağı”

Genel 0 Yorum

Facebook, Doğum İznini 4 Aya Çıkardı

Mark Zuckerberg’ün babalık iznine ayrılacağını duyurmasının ardından Facebook, tüm tam zamanlı çalışanları için nerede yaşadıkları ve cinsiyetleri fark etmeksizin ücretli doğum iznini dört aya çıkardığını açıkladı. Anneler kadar babaların da

Genel 0 Yorum

İstanbul Lütfi Kırdar Dijital Çağın Tüm İmkanlarını Sunuyor

Türkiye’nin ilk Uluslararası Kongre Merkezi İstanbul Lütfi Kırdar, 2015 yılında önemli başarılara imza atmanın verdiği gururla 2016 yılını karşılıyor. Sadece İstanbul’da değil Avrupa’da da kongre ve etkinlik merkezlerinin öncülüğünü yapan

Özel Sektör 0 Yorum

Nano Teknoloji Nedir?

Bu hafta sizlere Nano teknoloji konusunda bilgi paylaşımını nakledeceğim. İlerleyen zamanda bu konuda yapılan çalışmaları anlatacağım.

Genel 0 Yorum

HAVELSAN’dan Genç Mühendislere Ödül

Ana sponsorluğunu HAVELSAN’ın üstlendiği Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Topluluğu tarafından düzenlenen “Yıldızlı Projeler Yarışması 2015”in değerlendirme ve ödül töreni üniversitenin Davutpaşa kampüsünde gerçekleşti. Yarışmaya 73 farklı üniversiteden 4 farklı kategoride

Genel 0 Yorum

Girişimciler Maliyetlerini Nasıl Düşürebilir?

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Kullanıcı Dostu ve Bulut Tabanlı Finansal Yönetim Uygulaması Geliştiren Paraşüt’ün Kurucu Ortağı Sean X. Yu, Girişimci Adayları İçin Şirket Giderleri ve Maliyetlerini Düşürme Konusunda

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.