İki Kuzen Dijital Ve Sosyal Kampanya Duvarı Yarattı

İki Kuzen Dijital Ve Sosyal Kampanya Duvarı Yarattı

Sosyal ağlar üzerinden yapılan anlık paylaşımlar,  etkileşim beğeni, katılım ve satın alma kararlarına doğrudan etki ediyor. Ve bunlar için en çok # kullanılıyor. CampaignWall etkinlik ya da bir mekandaki, mağazadaki katılımcıları, müşterileri, alışverişçileri deneyime, yarışmaya, kampanyaya davet ve dahil edebilen, 3 platformu aynı anda kullanan tek dijital tool.

M-GEN Dijital Ajans’ın iki ortağı Ayşe Yıldıztekin ve Can Kılıçturgay tarafından geliştirilen CampaignWall nasıl ortaya çıktı? İşte temel özellikleri:

#Hashtag’li kampanya, etkinlik yönetim ve ihtiyacını kendi projelerini kurgularken fark eden, ancak istedikleri gibi bir dijital araç bulamayan Unilever, BSH, 3M, AIG gibi global firmalara hizmet veren M-GEN Dijital Ajans’ın ortağı iki kafadar kuzen sonunda kendi yazılım ekipleriyle birlikte CampaignWall diye yeni bir dijital araç, “Kampanya Duvarı” geliştirdi.

CampaignWall duyuruları dahi yapılamadan ilk büyük sınavını Turkcell Teknoloji Zirvesi’nde verdi. İki gün sıfır hata ile büyük başarı kazandı. Ardından Akçansa B2B, İMSAD gibi zirvelerde kullanılan CampaignWall® mağaza içi uygulamalarda da Cornetto Mini kampanyası ile Migros’larda kullanıldı. Kısacası CampaignWall® zorlu testleri de başarı ile atlattı.

Özellikleri:

CampaignWall her üç platformdan da (Twitter, Instagram Ve Facebook’tan) #Hashtag alıp, bunu gösteren, sıralayan, sayan ve istendiği an rapor alabilen ilk ve tek sistem.

CampaignWall’un hedef kitlesi; günümüzün daima online, gözü ve parmağı ekranda gezinen Dijital Çağ insanı, herhangi bir deneyim, etkinlik, mekan vb. katılımcısı, ziyaretçisi ya da AVM, mağaza, market alışverişçisi.

#Hashtag’li  kampanyalar ve etkinlikler için her türlü iç/dış ekranda kullanılabiliyor.

Birden fazla #Hashtag için kullanılabiliyor. Hatalı yazılışları yakalayıp, istenirse onları da sayıyor.

Tweet’leri, Insagram / Facebook Post’larını izleyip,  gösteriyor, sayıyor, sıralıyor,

Sakıncalı içerikleri filtreliyor, otomatik ve manuel moderasyon yapılabiliyor.

Çok gelişmiş, anlık raporlama sistemi ile akış ve sonuçlar anlık takip ediliyor.

Infografiklerle anında rapor veriyor.

Tasarımı tamamen firmaya, markaya özel, logolu, temalı yapılıyor.

Canlı demo görmek ve daha fazla bilgi için www.campaignwall.com ‘a göz atmanızı öneririz.

 

Previous Türk Şirketlerinin Patent Başvurusu Arttı
Sonraki Ekonomi Bakanlığı’nın İnternet Sitesi Yenilendi

Diğer Yazılar

Öne Çıkarılmış 0 Yorum

Dış Ticaret Firmalarına Sahte e-posta Uyarısı

Bilgisayarlara “hacker’ gibi giren dolandırıcıların firmaların alacağı paraları kendi hesabına yönlendirdiği belirtildi.

Genel 0 Yorum

Vodafone’dan Faturasızlara “Yükle Harca Kazan” Kampanyası

Vodafone’un geleneksel “yükle-harca-kazan” kampanyasıyla, Vodafone faturasız hat kullanıcıları yüklemede ve harcamada en az 10 kat dakika, SMS ya da internet kazanıyor. Vodafone açıklamasına göre, şirket, faturasız abonelerine yıl boyu kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Genel 0 Yorum

Teknolojiyi Ticarileştirme Hız Kazandı

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV), Bilkent Cyberpark ve The University of Texas at Austin – IC2 Institute işbirliğinde düzenlenen ve ABD Dış Ticaret Bakanlığı’nın BOOST Programı kapsamında desteklenen ‘Uygulamalı Teknoloji

Genel 0 Yorum

Yüz Bine Yakın Kullanıcının Tercihi ‘Gigaset SL400’

Alman teknoloji lideri Gigaset’in cep telefonu boyutundaki orijinal metal çerçeve ve tuş takımına sahip DECT telefonu SL400, bugüne kadar yüz bine yakın kişinin ev ve iş yerlerindeki tercihi oldu. Gigaset,

Genel 0 Yorum

Yeni Megane “En Akıllı Otomobil” Ödülüne Layık Görüldü

Yeni Renault Megane “En Akıllı Otomobil” ödülüne (Best Connected Car) layık görüldü. Yeni Megane, otomotiv endüstrisi uzmanlarından (inovatörler, gazeteciler ve Deloitte) oluşan bir kurul tarafından seçildi. Bu seçimde modellerin güvenliği,

Genel 0 Yorum

HWA Gaming Takımı Ünlü Oyuncu Sebastian ‘Niq760’ Robak’ı Kadrosuna Aldı

Dünyaca ünlü takımların yanısıra Türkiye’de de eSporu destekleyen Logitech G’nin sponsorluğunu yaptığı Türkiye’nin en büyük League of Legends takımlarından HWA Gaming, Gambit Gaming orta koridor oyuncusu Sebastian ‘NiQ760’ Robak’ı kadrosuna

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.