Küçük İşletmelere Paraşüt’ten e-Fatura Hizmeti

Küçük İşletmelere Paraşüt’ten e-Fatura Hizmeti

Türkiye’nin ilk bulut tabanlı fatura ve finansal yönetim uygulaması Paraşüt, 28 Mayıs 2015 tarihinde yeni ofisinde gerçekleştirdiği basın toplantısıyla, e-Fatura hizmeti sunmaya başladığını duyurdu. İşletmeler, herhangi bir teknik entegrasyon ve kurulum çalışmasına gerek olmadan Paraşüt’le e-Fatura gönderip alabilecek. Fatura yazdırma, kurye ile gönderme ve takip sürecini ortadan kaldırarak operasyonel verimliliğini artıran işletmeler, aynı zamanda maliyet avantajı da sağlayacak.

Paraşüt’te 2015 yılı boyunca ilk 1000 e-Fatura kullanıcısı ücretsiz e-Fatura hizmetinden faydalanabilecek. Paraşüt’ün kullanıcı dostu ara yüzüyle kolayca e-Fatura gönderip almak için uygulamaya üye olmak yeterli.   

Paraşüt Kurucu Ortağı Sean X. Yu’nun açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, Paraşüt’ün diğer kurucu ortaklarından Fahri Özkaramanlı’nın e-Fatura konusundaki sunumuyla devam etti. Toplantı, Paraşüt’ün çözüm ortağı FIT Solutions’ın CTO’su Koray Gültekin Bahar’ın sunumunun ardından soru ve cevaplar ile son buldu.  

Basın toplantısında konuşan Paraşüt Kurucu Ortağı Sean X. Yu, şu sözleri aktardı:

“Paraşüt olarak çıkış noktamız, günümüzde küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını yönetirken bulut tabanlı teknolojik altyapılara ihtiyaçları olduğunu görmemizdi. Bu ihtiyacı, küçük işletmelerin bütçelerine uygun fiyat ve paketlerle sunmak için yola çıktık. Sunduğumuz çözümlerimize önemli bir hizmet daha ekleyerek, bu ay itibariyle e-Fatura hizmeti vermeye başladık. Paraşüt’te e-Fatura hizmetinden yararlanmaya başlayan ilk 1000 kullanıcı, kampanya kapsamında 2015 yılı sonuna kadar ücretsiz e-Fatura gönderip alabilecek. Bugün burada bu önemli hizmetimizi basın mensupları ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Finansal kontrol paneli niteliği taşıyan uygulamamızda; fatura ve cari hesap yönetimi, kredi kartı ile online tahsilat ve güncel raporlar gibi temel finansal hizmet ve bilgileri gerçek zamanlı ve kolay anlaşılır şekilde sunuyoruz. Uygulamamızı, müşterilerimizden gelen talepler ve yeni teknolojiler doğrultusunda geliştirmeye devam edeceğiz. Bugün yanımızda olan değerli basın mensuplarına teşekkürlerimi sunarım.”

Paraşüt Hakkında:

Paraşüt, küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerinin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini desteklemek hedefiyle 2013 yılından bu yana web tabanlı fatura ve finansal yönetim hizmeti vermektedir. İşletme sahipleri için finansal kontrol paneli niteliği taşıyan uygulamada fatura ve cari hesap yönetimi, kredi kartı ile online tahsilat gibi temel finansal hizmet ve bilgiler gerçek zamanlı ve kolay anlaşılır şekilde sunulmaktadır.

$50M büyüklüğünde Hollanda merkezli girişim sermayesi fonu “Revo Capital” ve finansal hizmetler alanında uzmanlaşmış, $435M büyüklüğünde Silikon Vadisi merkezli girişim sermayesi fonu “Ribbit Capital”ın yatırımları ile büyümektedir.

Daha fazla bilgiye Paraşüt’ün kurumsal web sitesi www.parasut.com üzerinden veya 0212 292 04 94’ten iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Paraşüt’ü Takip Edin.

Facebook      : https://www.facebook.com/parasutcom?fref=ts

LinkedIn        : Paraşüt

Twitter          : @parasutcom

 

Previous Kadir Has Üniversitesi’ne A Awards Reklam Yarışması’nda Birincilik Ve İkincilik Ödülü
Sonraki Toshiba Pist Etkinliği

Diğer Yazılar

Özel Sektör 0 Yorum

Huawei Türkiye Enterprise Ülke Müdürü Serdar Yokuş Oldu

Huawei Türkiye, Enterprise Ülke Müdürü olarak Serdar Yokuş’u görevlendirdi. Yokuş, 2011 yılında, Huawei Türkiye’de Satış Direktörü olarak başladığı görevini bugüne dek sürdürdü. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümü mezunu

Özel Sektör 0 Yorum

Verisini İşleyen Şirketlerin Karı Yüzde 6 Artıyor

 Şirketlere veri işleyerek kar artırmanın yollarını gösteren Universe Konferansı, gelecek beş yılın en çok konuşulacak teknoloji trendinin büyük veri yönetimi olduğunu gösterdi. “Veri çağı”nın başladığı dile getirilen konferansta müşteri, yatırımcı

Özel Sektör 0 Yorum

Orta Doğu, Türkiye Ve Afrika Birleşmesiyle Dell’de Yeni Bir Dönem Başlıyor

Dell, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika’daki iş birimlerini birleştirerek META (Orta Doğu, Türkiye ve Afrika) adıyla yeni bir iş bölgesi oluşturduğunu açıkladı. Yeni bölgeye Driss Elougmani liderlik edecek. Bu kararla birlikte

Özel Sektör 0 Yorum

Huawei Tüketici Elektroniği İş Birimi 2015 Üçüncü Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

Huawei, 2015 yılının üçüncü çeyreğinde de orta-üst segment akıllı telefonlar özelinde, büyümesini ve yüksek kapasiteli sevkiyat hacmini sürdürdü. Huawei Tüketici Elektroniği İş Birimi tarafından yapılan açıklamada, 2015 yılının üçüncü çeyreğinde

Özel Sektör 0 Yorum

İş Bankası “Xbox One”da Yer Alan Dünyadaki İlk Banka Oldu

Türkiye İş Bankası, Türkiye’de 5 Eylül 2014 tarihi itibariyle satışa sunulan Microsoft’un yeni nesil eğlence platformu Xbox One için geliştirdiği bankacılık uygulaması ile konsolda yer alan dünyadaki ilk banka oldu.

Özel Sektör 0 Yorum

Software AG, Üst Üste Beşinci Yılda Da Gartner’ın Liderler Listesi’nde

Alfabet çözümleri ile sıralamanın en başına yerleştirilen Software AG, hem IIPA hem de EA Magic Quadrant’larında (Liderler Çeyreği) lider pozisyonda yer alan tek şirket oldu. IIPA, Kurumsal Mimari (EA) çözümleri

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.