LinguaLeo’dan Eğitim Teknolojileri Zirvesi’ne Özel İngilizce

LinguaLeo’dan Eğitim Teknolojileri Zirvesi’ne Özel İngilizce

İngilizce öğrenme sürecini eğlenceye dönüştüren online İngilizce eğitim platformu LinguaLeo, 14 Mart Cumartesi günü düzenlenecek Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde katılımcılara eğlenerek İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor. Bahçeşehir Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen, dünyadan ve Türkiye’den eğitim teknolojilerine yön veren isimlerin konuşma yapacağı fuarın katılımcıları arasında yer alan LinguaLeo, fuara gelen tüm konuklara 1 senelik Gold üyelik hediye ediyor.

LinguaLeo Türkiye Direktörü Neşen Yücel, teknolojinin sunduğu imkanlarla İngilizce öğrenmeyi hızlandıran ve kolaylaştıran LinguaLeo’nun Türkiye’de kısa sürede büyük başarı kazandığını belirterek şöyle konuştu: “Dünyada 11 milyonu aşkın kişinin kullandığı LinguaLeo, Türkiye pazarına girdiği Haziran 2014’ten bu yana 250 bin kullanıcıya ulaştı. Sıradan ve tekdüze içeriğe sahip eğitim sitelerinden farklı olarak LinguaLeo’da İngilizce öğrenmek gerçekten keyifli ve heyecan verici bir deneyime dönüşüyor. Kelime ezberleme aktiviteleri, TED konuşmalarının altyazılı videoları, eğitici oyunlar, müzikler ve kitaplar ile eğlence ve eğitimi bir arada sunan Lingualeo, kişiye özel interaktif eğitim içerikleriyle üyelerinin İngilizce seviyesi, ilgi alanları ve hedeflerine uygun şekilde İngilizcelerini geliştirmelerini sağlıyor.”

 Kişiye özel ve eğlence dolu İngilizce

 İngilizce eğitiminde geleneksel kalıpları yıkan dijital İngilizce eğitim platformu LinguaLeo, oyun şeklinde kurgulanmış interaktif içeriğiyle İngilizce öğrenmeyi eğlenceli bir günlük aktiviteye dönüştürüyor. Öğrencilerden çalışanlara, ev kadınlarından emeklilere, İngilizce öğrenmek ya da İngilizcesini geliştirmek isteyen herkesin hedefine hızlıca ulaşmasını sağlayan LinguaLeo’da, “Çocuklar için İngilizce, Turistler için İngilizce, Futbolseverler için İngilizce, Startup Şirketler için İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL ve IELTS kursları” gibi farklı konulardaki kurslarla, arkadaşlarınızla sohbet ederek, eğlenceli videolar izleyerek ya da müzik dinleyerek İngilizceyi kolayca öğrenebilirsiniz.

 Küreselleşmenin gelişen teknolojiyle beraber hız kazandığı ve insan ilişkilerinde sınırların önemsizleştiği günümüzde, artık İngilizce bilmek neredeyse bir zorunluluk haline geldi. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yabancı dil, sadece farklı ülkelerden insanlarla iletişim kurmak için değil iyi bir iş bulmak için de en önemli kriterlerden biri. Geleneksel İngilizce öğrenme yöntemleri ise, hem pahalı hem de çoğunlukla İngilizceyi konuşma seviyesinde öğrenmek isteyenler için yeterince etkili değil. Dil kursuna gitmeye vakit bulamayan birçok kişi de, artık online eğitim platformlarını tercih ediyor.

İngilizce eğitiminde geleneksel kalıpları yıkan dijital İngilizce eğitim platformu LinguaLeo, oyun şeklinde kurgulanmış interaktif içeriğiyle İngilizce öğrenmeyi eğlenceli bir günlük aktiviteye dönüştürüyor. Farklı ilgi alanlarına ve hedeflere özel kişiselleştirilmiş içerikleriyle fark yaratan LinguaLeo; öğrencilerden farklı sektörlerde çalışanlara, ev kadınlarından emeklilere, İngilizce öğrenmek ya da İngilizcesini geliştirmek isteyen herkesin hedefine hızlıca ulaşmasını sağlıyor.

 

 

Previous Technopc B200 ile Tablet ve Bilgisayar Bir Arada
Sonraki Kaspersky, Güvenlik Sektörüne Yeni Yetenekler Kazandıracak

Diğer Yazılar

İnternet 0 Yorum

Sosyal Medyada Sıra Kimde?

Türkiye’nin ilk, dünyanın en büyük muhafazakar alışveriş sitesi Modanisa.com sosyal medya hesabını iki farklı kanaat önderine emanet etti. Önümüzdeki aylarda da devam edecek ‘Instagram Take Over Projesi’nde yeni isimler Modanisa.com’da

İnternet 0 Yorum

“KEP 365” İle Kayıtlı Elektronik Posta Kullanımı Artık Çok Kolay

Microsoft ve Türkiye Noterler Birliği Vakfı şirketi TNB KEP işbirliği ile hayata geçirilen “KEP 365” ile kayıtlı elektronik postalar artık Microsoft Outlook üzerinden kolayca kontrol edilebiliyor. Adalet Bakanlığı’nın da elektronik

İnternet 0 Yorum

www.kadinsagligitv.com’a Altın Örümcek

Türkiye’de kadın sağlığı hakkında doğru ve bilimsel verileri tek çatı altında toplamak ve kadınları bilinçlendirmek amacıyla Bayer tarafından 2014’te hayata geçirilen www.kadinsagligitv.com 14 Ekim’de düzenlenen 13. Altın Örümcek Web Ödülleri

İnternet 0 Yorum

Twitter Gençliği 10 Yıl İçinde Her Şeyin Değişeceğine İnanıyor

Markaların, hedef kitlelerine ulaşma ve hedef kitlelerin taleplerini analiz etme yöntemlerini kökten değiştiren dijital devrim, HEDEF “HEDEF KİTLE” konferansında ABD ve Türkiye’nin önde gelen siyasal iletişim uzmanları tarafından masaya yatırılacak.

İnternet 0 Yorum

HID Global, 2016’da Güvenli Kimlik’te En Önemli Trendleri Açıkladı

Güvenli kimlik çözümlerinde dünya çapında bir lider olan HID Global, ileriyi gören iş ortakları ve son kullanıcı organizasyonları ile şirketin son çözümlerinin pilot projelerinin gerçekleştirildiği ve dağıtımının yapıldığı çeşitli pazarlardaki

İnternet 0 Yorum

Spotify 2015’in En İyi Koşu Şarkılarını Açıkladı

Gmail ürününe bu ileti dizisinin önemli olduğunu öğretmek için tıklayın. Müzik koşu severlerin en yakın arkadaşı. Koşu severlerin yüzde 60’dan fazlası müziğin, daha hızlı ve uzun koşmalarına yardımcı olduğunu söylüyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.