Logitech G Gaming Mouse’u tanıttı

Logitech G Gaming Mouse’u tanıttı

Logitech G, oyun deneyimini geliştirecek yeni G102 Gaming Mouse’u tanıttı.

Geliştirilmiş gergin tuşlara, yeni optik oyun algılayıcıya ve konforlu tasarıma sahip mouse’lar, kullanım kolaylığı sağlayan Prodigy serisinin yeni ürünü olarak piyasaya sunuldu.

Standart ürünlerden 8 kat daha hızlı olan Logitech G102 Prodigy Mouse, saniyede 1.000’den fazla bildirimle iletişim kuruyor. Böylece mouse hareket ettirildiğinde veya tıklandığında, ekrandaki tepki anında gerçekleşiyor. Sol ve sağ tıklamalar için geliştirilmiş gergin tuşları sayesinde, daha az güçle daha hızlı yanıt vererek olağanüstü bir performans gösteriyor. Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse, 149 TL tavsiye edilen perakende fiyatıyla satışa sunuluyor.

Temel Özellikleri

•         Klasik Tasarım: Klasik çizgilerden ve efsanevi Logitech G100S Gaming Mouse’un sade yapısından esinlenen Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse, çokyönlülük, dayanıklılık ve konfor için üretilen ve optimize edilen tasarımıyla dikkat çekiyor.

•         Keskin Uçlu Sensör Teknolojisi: 200 – 6.000 DPI algılama hızında yeni bir sensöre sahip Logitech G102 Prodigy, izleme ve tutarlılığı en üst düzeyde tutarak, tam potansiyeli kullanmaya izin veriyor. ABD’de tasarlanan ve İsviçre’de üretilen sensör, daha iyi kontrol imkânı sağlıyor. Bu yüzden oyuncu sadece görmeye değil, aynı zamanda hissetmeye de odaklanıyor.

•         Güvenilir Kalite ve Deneyim: Logitech 30 yılı aşkın süredir, bilgisayar donanımlarındaki inovasyon ve gelişmelere öncülük ediyor. Her oyun ekipmanı, Logitech’in gelişmiş araştırma ve geliştirme laboratuvarlarında tasarlanıp test edilen, yüksek performans standartlarına sahip oluyor.

•         Programlanabilir Aydınlatma, Düğmeler ve DPI: Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse, doğrudan veya Logitech Gaming Software aracılığıyla yapılandırılarak da kullanılabiliyor. Her stile, sisteme ve çevreye uyacak 16,8 milyon renk paletinden ve farklı parlaklık seviyelerinden seçim yapılabiliyor. Oyun içi işlemleri basitleştirmek için mouse’un üzerindeki 6 düğmeden biri yapılandırılabiliyor. On-the-fly DPI kaydırma özelliğini kullanarak, 5 hassasiyet ayarı arasında geçiş yapılabiliyor. Kaydedilen tercihler daha sonra herhangi bir bilgisayarda kolayca kullanılıyor.

Previous Turkcell Hesabım 14 Milyondan Fazla İndirildi
Sonraki Nesnelerin İnterneti Geleceği Resmetti

Diğer Yazılar

Donanım 0 Yorum

Acer’dan Çocuklarınıza Karne Hediyesi

Okul çantasına sığabilen, ince, hafif,ergonomik ve 2’si 1 arada Acer Switch 10E Red Dot tasarım ödüllü.  Switch 10 E, 12 saate kadar pil ömrü ve dört mod arasında kolay geçiş

Donanım 0 Yorum

AMD, Intel Ve Razer Ortaklığı: AMD XConnect

Razer, AMD XConnect teknolojisi ile donatılmış Razer Blade Stealth dizüstü bilgisayarını ve harici GPU’lar için Thunderbolt 3 bağlantısı üzerinden “Tak Çalıştır” çözümü  sunan Razer Core harici grafik kartı kasasını tanıttı.

Donanım 0 Yorum

WD Ve Acer, Müşterilerinin NAS Cihazlarına Bilgisayar Ve Tabletlerden Sorunsuz Erişim Sağlıyor

Dünyanın dördüncü büyük kişisel bilgisayar şirketi ve bir kişisel bulut çözüm sağlayıcısı olan Acer ile depolama çözümlerinde dünya lideri WD; WD’nin My Cloud NAS’ının, Acer’ın BYOC (Build Your Own Cloud:

Donanım 0 Yorum

Prynt Akıllı Telefon Kılıfları Çektiğiniz Fotoğrafları Basıyor

Günümüzde akıllı telefon kılıfları yalnızca telefonu korumakla ve görünüşünü değiştirmekle kalmıyor, farklı özellikleri de telefonunuza kazandırıyor.

Donanım 0 Yorum

2015 Yazında Tatilcilerin En İyi Yardımcılarından Biri Samsung Galaxy S6 ve S6 edge

Şarjın kısa sürede bitmesi, muhteşem görüntüleri gözün gördüğü kalitede kaydedememek, çekilen fotoğrafları arkadaşlarla paylaşırken çok zaman harcamak gibi tatil süresince sizi yoran olumsuzlukların tümü, Samsung Electronics’in akıllı telefon dünyasına yeni

Genel 0 Yorum

Fikri Mülkiyetin Ticarileştirilmesi; Yeni Rekabet Alanları Yaratacak

Türkiye’de bilginin ticari varlık olarak değer görmesini sağlayacak sistematiğe ihtiyaç arttı.  Özellikle uluslararası alanda rekabet hedefi olan yenilikçi firmalar da bu durumun farkında. Teknoloji ve Lisans Yöneticileri Derneği (LES Turkey)

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.