Master Of Orion’a Yeni Müttefikler Ve Düşmanlar Geliyor

Master Of Orion’a Yeni Müttefikler Ve Düşmanlar Geliyor

Erken Erişim sürecinin ikinci fazıyla gelen yeni ırklar, zafer seçeneği ve geliştirmeler sizleri bekliyor.

Master of Orion evreni genişlemeye devam ediyor. Bugün oyuna eklenen yeni ırklar sayesinde galaktik savaşlar eskisinden daha da hararetli bir hal alacak. Hızla çoğalabilen Klackon kovanları aracılığıyla yıldız sistemlerine yaıyılacak, Meklar ırkının çabuk gelişen teknolojilerinin üstünlüğünü kullanacak ya da Koleksiyon Sürümüne özel Terran ırkının mühendislik harikası filoları sayesinde düşmanlarınızı ezip geçeceksiniz. Ayrıca oyunu kazanmak için yeni bir yol olan “Teknolojik Zafer” de oyuna eklenmiş bulunuyor.

Yarı karınca yarı hamamböceği bir ırk olan Klackonlar göz açıp kapayıncaya kadar çoğalıp, devasa filolara sahip olabiliyorlar. Biyomekanik Meklar ırkı ise gücünü teknolojik üstünlüklerinden alıyor ve şaşalı gemiler inşa ediyorlar.

İnsan ırkının karanlık yüzü (hatta yüzkarası) olarak nitelendirilen Terran ırkı ise oyuna son bin yılı savaşa hazırlanarak geçirmiş olarak katılıyor. Mühendislik alanında ezici üstünlüğe sahip olan bu ırkın ölümcül lazerlerle donanmış gemilerini inşa etmek çok daha kısa sürüyor ve ucuza mal oluyor. Gösterişli bir filo inşa edip bir an önce savaşa girişmektense politik bir yol izlemeyi tercih ederseniz, Terran ırkının sinsi olduğu kadar domine edici yapısı sayesinde Galaktik Konsülde ağırlığınızı ortaya koymakta fazla zorlanmayacaksınız.

Diyelim ki oyundaki ırkların hiçbirine kendinizi yakın hissetmediniz. Hiç problem değil zira artık oyunda kendi ırkınızı yaratmanız mümkün. Örneğin entelektüel Psilon ırkı içe kapanık değil de daha saldırgan olsaydı tam size göre miydi? O halde ırk yaratma ekranından dilediğiniz özellikleri bir araya getirin ve oyunu kendi kitabınıza göre oynayın.

NGD Studios erken erişim sürecinin bu yeni fazında oyuncuları daha da zorlayacak Taktiksel Savaşlar ve cilalanıp iyileştirilmiş bir yapay zeka sunuyor. Ayrıca bundan böyle gemilerinizin tasarımı filonuzun özelliklerini belirleyecek ve çarpışmaların sonucunu direkt etkiliyor olacak.

Unutmayın, geliştiriciler geribildirimlerinizi almaya devam ediyorlar. Ana seçenekler arasındaki “Geribildirim Ver” tuşu ile açılan ekrandan düşüncelerinizi, eleştirilerinizi yapımcılara iletebilir ve oyunun iyileştirilmesinde katkıda bulunabilirsiniz.

Son olarak Geliştirici Günlüklerinin yeni bölümünde NGD Studios’un görsel tasarım ekibi bize oyundaki dizayn süreçlerini ve ırkların hayata geçiş evrelerini anlatıyorlar. Master of Orion Geliştirici Günlüklerinin son bölümüne https://www.youtube.com/watch?v=G-41JxaOA7o&featur… adresinden ulaşabilirsiniz.

Master of Orion Koleksiyon Sürümünü aşağıdaki sitelerden edinmeniz mümkün:

Steam

Gog.com

İçerik Paketleri:

ftp://ftpplus.wargaming.net/MoO_Assets_EA2.zip

Görseller:

ftp://ftpplus.wargaming.net/MoO_Assets_EA2_KeyArt.zip

Master of Orion Logo:

ftp://ftpplus.wargaming.net/MoO_Assets_EA2_Logo.zip

WG Labs Logo:

ftp://ftpplus.wargaming.net/WG_Labs_Logo.zip

Ekran Görüntüleri:

ftp://ftpplus.wargaming.net/MoO_Assets_EA2_Screens.zip

Irklar:

ftp://ftpplus.wargaming.net/MoO_Assets_EA2_Races.zip

Geliştirici Günlükleri (Erken Erişim – Faz 2):

https://youtu.be/G-41JxaOA7o

Previous Pronet, Oracle İle İşbirliğine İmza Attı
Sonraki League Of Legends Kış Mevsimi Final Heyecanı 3 Nisan'da

Diğer Yazılar

Yazılım 0 Yorum

Microsoft’tan Adam Projesi Geliyor

Microsoft, yapay beyin oluşturma yolunda önemli bir adım olan Project Adam’ı duyurdu. Gördüğü imgeleri tanıyarak kategorilendirebilen Project Adam, Google’ın aynı işlevi gören yapay zeka yazılımı DistBlief’ten 50 kat daha hızlı

Yazılım 0 Yorum

VMware Dördüncü Çeyrek Ve 2015 Yılının Tamamına Ait Sonuçları Açıkladı

VMware 2015 yılında da güçlü bir büyüme kaydetti. 2015 yılında GAAP toplam gelirler 2014 yılına göre yüzde 9 artarak veya sabit kur bazında yüzde 12 yükselerek 6.57 milyar dolar oldu.

Yazılım 0 Yorum

Wargaming.net Ligi’nin Yeni Turnuvasında Kıtalar Çarpışıyor

Wargaming.net Ligi’nin yeni e-spor turnuvası Continental Rumble, 17 Ekim’de Polonya’nın Poznan kentinde, Poznan Game Arena etkinliği kapsamında gerçekleştirilecek. Turnuvada Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nun en iyi World of Tanks takımları,

Yazılım 0 Yorum

Veeam Availability Suite v9 Sayesinde Maliyetler Düşüyor

Modern veri merkezlerinin kesintisiz çalışabilmesi için yenilikçi çözümler sunan Veeam Software, Veeam Availability Suite v9’un yedekleme depolamasının sahip olma maliyetini gözle görülür bir şekilde düşüren, donanım maliyetlerini azaltan ve karmaşık

Yazılım 0 Yorum

Mobil İnternetin “Amacı” Artık Belli

Mobil internet kullanıcılarının erişim engellerini ortadan kaldıran ve daha güvenli bir internet deneyimi sunan PureVPN Android uygulaması, son güncellemeyle birlikte “Akıllı Amaç Seçimi” özelliğine kavuştu. PureVPN Android uygulamasının v2.3 sürümüyle

Yazılım 0 Yorum

World Of Tanks Xbox Sürümüne Oyuncak Tanklar Geliyor

World of Tanks konsol sürümünde yeni yılı oyuncak tanklarla karşılamaya hazır mısınız? Wargaming bugün itibariyle World of Tanks Xbox One ve Xbox 360 sürümlerine 24 Aralık’ta oyuncak tank modunun geleceğini

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.