Medya Ve İletişim Profesyonelleri “Feveran” Ettiler

Medya Ve İletişim Profesyonelleri “Feveran” Ettiler

İletişim dünyasının yakından tanıdığı üç isim yeni bir oluşumda bir araya gelerek Feveran İletişim’i kurdular. Marketing Türkiye ve Marketing Magazine dergilerinde uzun yıllar haber müdürlüğü görevini üstlenen Özlem Terzi, ekonomi gazeteciliğinin önemli ismi Ali Kahraman ve uzun yıllardır iletişim sektöründe yer alan Tülin Çeneli Dönmez öncülüğünde kurulan Feveran İletişim, “İletişim markaların ölçüsüdür” mottosu ile yola çıktı.

 15 yılı aşkın tecrübeye sahip iletişim profesyonelleri tarafından kurulan Feveran İletişim genç ve dinamik kadrosuyla sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirmenin yanı sıra dijital iletişim, etkinlik ve sponsorluk yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti sunuyor. Ajansın hizmet verdiği markalar arasında; Corendon Turizm Grubu ve bünyesinde bulunan Corendon Havayolları ile Corendon Otelleri, Toksöz Grup, FU Gayrimenkul, String Ventures gibi birçok marka bulunuyor.

“İletişim markaların ölçüsüdür”

Feveran İletişim Kurucu Ortağı Ali Kahraman, fışkırmak, kaynamak anlamlarını taşıyan “feveran” isminin ne ifade ettiğini ve marka ismi olarak neden “feveran”ı seçtiklerini şöyle anlatıyor: “Feveran kelimesinin ikincil bir anlamı daha var aslında. O da birdenbire öfkelenme, köpürme, parlama… Bize göre ise Feveran, markaların, elindeki tüm doneleri paydaşlarına, tüketicisine, iş ortaklarına sunmak üzere biriktirdiği bir iletişim kazanı! Nasıl ki lezzetli bir yemek pişirmek için malzemelerin büyük bir önemi varsa, eldeki malzemelerin ne kadar ‘kaynayacağının’ da bir o kadar önemi olduğuna inanıyoruz. Feveran, işte bu iletişim kazanında tüm bileşenlerin, 360 derece entegre bakış açısıyla ne kadar kaynayacağını analiz edecek ve zamanı geldiğinde tüm paydaşların ve hedef kitlenin duyabileceği şekilde kamuoyunun bilgisine sunacak bir iş modeliyle çalışmalarını yürütecek.”

 Kurucu Ortak Tülin Çeneli Dönmez ise Filozof Phatagros’un “İnsan her şeyin ölçüsüdür” sözünü hatırlatarak ajansın mottosu ile ilgili şunları söylüyor: “Biz de Feveran olarak ‘İletişim markaların ölçüsüdür’ diyoruz. Yani markaların yaptıkları iletişim kadar var olduklarına inanıyoruz. Bunun için hangi kuşaktan olduğunuzun, iş yapış şeklinizin ötesinde en önemli noktalar, markanızı ne kadar konuşabilir kıldığınız ve tüketicinize ne kadar yaklaştırdığınızdır.”

 Odak noktasına insanı koyan Feveran İletişim; markaların sesini hedef kitlelerine en doğru tonda, biçimde ve zamanda duyurmayı amaçlıyor. İletişimde deneyimin önemine inanan ajans, bu nedenle hiyerarşik ekiplerle değil, alanında uzman danışman kadrosuyla hizmet veriyor.

Detaylı bilgi için:

http://www.feveraniletisim.com

 

Previous Avaya Türkiye Genel Müdürlüğüne Ayşe Kılıçaslan Atandı
Sonraki Dijitalleşmenin Liderleri Vodafone Zirvesi'nde Buluşacak

Diğer Yazılar

Özel Sektör 0 Yorum

NGN, Katar Ofisi İle Büyümeye Devam Ediyor!

Türkiye’nin lider IT şirketlerinden NGN, Katar Ofisi ile Ortadoğu’daki büyümesine devam ediyor. 2015 yılında NGN International ile Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde yapılanmasını tamamlayarak Ortadoğu’da faaliyetlerine başlayan NGN, büyümesine yeni

Özel Sektör 0 Yorum

Finansbank’tan Akıllı İşbirliği: Konuşturan Kredi

Finansbank’ın, ihtiyaca özel ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile çıkardığı ‘Konuşturan Kredi’ paketi yoğun ilgi görüyor. Uygulamaya koyduğu kredi paketi ile ihtiyaç kredilerine yeni bir soluk getiren Finansbank, telekomünikasyon sektörünün liderlerinden Turkcell

Özel Sektör 0 Yorum

Patronlar Tasarım Kararını Kimseye Bırakmıyor

Bu yıl ikincisi gerçekleşen UXistanbul Uluslararası Konferansı’nda keynote konuşmacıları, panel ve workshop’lar ile kullanıcı deneyimi alanındaki en son trendler, en başarılı ve en başarısız örnekler ile işin püf noktaları paylaştı.

Özel Sektör 0 Yorum

Veri Güvenliğinde Yeni Düzenlemelere Uymayanlar, Ceza Ödeyecek

Veri depolama ve yönetiminde dünyanın önde gelen isimlerinden NetApp, 28 Ocak Veri Koruma Günü’nde bir açıklama yayınlayarak, “Güvenli Liman Anlaşması’nın” geçersiz kalması ardından şirketleri bekleyen cezai tehlikeler konusuna dikkati çekti.

Özel Sektör 0 Yorum

Segmentify BUBA’dan Yatırım Aldı

Büyük Veri ve Gerçek Zamanlı Operasyonel Zeka (Real-time Operational Intelligence) üzerine çözümler geliştiren Infoowl’un spin-off girişimi Segmentify, BÜMED Business Angels’dan (BUBA) aldığı yatırımla küresel pazara açılmaya hazırlanıyor. Bulut servis modeliyle

Özel Sektör 0 Yorum

TESAN İş Ortaklarını Kapadokya’da Ağırladı

Türkiye’nin bilişim sektörünün köklü ve öncü firmalarından TESAN, gelecek planlarını anlatmak için iş ortaklarıyla Kapodokya’da biraraya geldi. Bayiler, sistem entegratörleri ve toptancıların yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe 250 firmadan yaklaşık 500

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.