Momondo’nun Türkiye’deki İletişimini Graylıng Yürütecek

Momondo’nun Türkiye’deki İletişimini Graylıng Yürütecek

Dünyanın lider strateji ve iletişim ajanslarından Grayling, Haziran 2015 itibariyle Danimarka merkezli momondo’nun Türkiye’deki halkla ilişkiler faaliyetlerini yürütmeye başladı.

2006 yılında kurulan bağımsız online arama sitesi momondo, şeffaflık prensibi gereğince toplam maliyetleri hesaplıyor. 31 ülkede faaliyet gösteren ve Türkçe olarak da hizmet veren seyahat arama motoru, karmaşık seyahat pazarını şeffaf hale getirerek insanların akıllı seyahatle dünyaya açılmalarını amaçlıyor. Bu misyonu doğrultusunda momondo, web sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden binlerce seyahat sitesi ile hava yolunu şirketini tarayıp, uçak bileti, otel ve kiralık araç fiyatlarını kıyaslayarak en ucuz olanları buluyor.

momondo Ülke Müdürü Orkun Eti şöyle dedi: “Türkiye sahip olduğu potansiyelle momondo için kilit öneme sahip pazarlardan biri. Burada faaliyet gösteriyor olmaktan dolayı büyük bir heyecan duyuyoruz. Bu nedenle markamızın ve hizmetlerimizin görünürlüğünü artıracak bir ortakla çalışmak, stratejimizin önemli bir bileşeni. Grayling, hem bizim taleplerimizi tam olarak kavradı hem de seyahat ve turizm alanında ciddi bir tecrübeye sahip.”

Grayling Türkiye Ülke Müdürü Ana Dodea ise şunları kaydetti: ”momondo herkesin birlikte çalışmayı arzu edeceği bir marka ve biz de Türkiye’deki ortakları olmaktan mutluluk duyuyoruz. momondo’nun faaliyetleri ile bizim seyahat ve turizm sektöründeki tecrübemizin bir araya gelmesiyle önemli projelere imza atacağımıza inanıyorum.”

 

Previous FIT Solutions e-Dönüşüm Buluşması Gerçekleşti
Sonraki ekin Technology Intertraffic’te İlgi Odağı Oldu

Diğer Yazılar

Özel Sektör 0 Yorum

GD Holding, 4 Projeye 2 Milyon TL’lik Yatırım Desteği Verecek

Bilişim sektörünün yeni markası GD Holding’in başarı hikâyesinin arkasındaki isim olan Gökhan Duyarlar’ın bir seri girişimci misyonuyla 2.2 milyon TL’lik yatırımla geliştirdiği “Kuluçka Merkezi”, hayata geçirdiği projeler aracılığıyla gelişimini sürdürüyor.

Özel Sektör 0 Yorum

Dijital Raf Etiketi İle Raflarda Farklı Fiyata Son

Ürün satın alınırken rafta görülen fiyat ile kasada karşılaşılan fiyat farkı, tüketici ile satıcı arasındaki sorundur. Dijital raf etiketi kullanmaya başlayan mağazalar raftaki fiyatlarla kasa arasındaki uyumu yakalıyor, hızlı ve

Özel Sektör 0 Yorum

Akbank’a bir ödül de Gartner’dan!

Akbank 3.kez mükemmellik ödülü alan ilk Türk bankası oldu. Akbank, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) alanında dünyanın en prestijli değerlendirme kuruluşu Gartner’dan üçüncü kez “mükemmellik” ödülünü kazanan ilk Türk bankası oldu.

Özel Sektör 0 Yorum

Ağzınızın Hangi Bölgesini Fırçaladığınızı Gören Akıllı Diş Fırçası

ORAL-B, Ağzınızın hangi bölgesini fırçaladığınızı gören dünya’nın ilk şarjlı diş fırçası GENIUS’u tanıttı. Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Oral-B, Barselona’da gerçekleştirilen 2016 GSMA Mobil Dünya Kongresi’nde ağız bakım standartlarını

Öne Çıkarılmış 0 Yorum

Türkiye’de Mikro KOBİ’lerin Yarısının Web Sitesi Yok

Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy’nin yaptırdığı araştırmanın sonuçlarına göre Türkiye’deki mikro KOBİ’lerin yüzde 47’sinin halen web sitesi yok. İnternette görünmez durumda olan binlerce mikro KOBİ’nin web

Özel Sektör 0 Yorum

VeeamON Tour Türkiye 2015’te Kesintisiz Çalışmanın Sırları Açıklandı

Modern veri merkezlerinin kesintisiz çalışabilmesi için yenilikçi çözümler sunan Veeam Software, BT uzmanları ve sektör liderlerini bir araya getirmek üzere Kasım ayında düzenlediği VeeamON Tour etkinliğinde modern kesintisiz çalışma dünyasında

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.