Müşteri Memnuniyetinde Yüzde 98 Başarıyı Yakaladı

Müşteri Memnuniyetinde Yüzde 98 Başarıyı Yakaladı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte büyüklüğü hiç fark etmeksizin neredeyse her şirket, yatırım kalemlerinin başına güvenliği ekliyor. Ancak güvenlik sektörünün diğerlerinden bir farkı var ki; yapılan yatırımın ne kadar doğru olduğu sistemde yaşanan bir arıza durumunda ortaya çıkıyor. Sensormatic tarafından geliştirilen ve endüstride ilk ve tek olan Servis Yönetim Sistemi sayesinde Sensormatic yüzde 98 müşteri memnuniyetini yakaladı. Yaygın servis ağı ile Türkiye çapında 81 ile ulaşan Sensormatic’in Satış Sonrası Teknik Direktörü Okan Koşar “Teknoloji sektöründe uzmanlık, servis aşamasında ortaya çıkar. Satış, müşteri deneyimi; servis, müşteri sadakati yaratır. Sektörel bilginizle satış yapar müşteri kazanırsınız ancak sadık müşteriyi, sunduğunuz kaliteli servis hizmeti size getirir ” dedi.

Sensormatic, satış aşamasında sunulan ürün ve hizmetlerin kalitesi kadar satış sonrası servis kalitesine de azami önem gösteriyor hatta bu önem, kurum vizyonunun en önemli yapı taşlarından birini oluşturuyor. Geliştirdiği Servis Yönetim Sistemi’nde, çoğu mühendislerden oluşan yaklaşık 130 kişilik uzman bir ekiple hizmet veren Sensormatic, kullanım süresi boyunca müşterilerinin yanında yer alıyor.

7/24 Sensormatic’e ulaşarak kayıt açılabiliyor

Sistemde; ihtiyaç halinde 444 4357 (HELP) numaralı Çağrı Merkezi ya da teknikdestek@sensormatic.com.tr e-posta adresi aracılığı ile 7/24 Sensormatic’e ulaşarak kayıt açılabiliyor.

Kaydı açılan işe uygun teknik personel ve gönderim zamanı belirleniyor. Servis performansını artırmak için, akıllı telefon ve kişisel bilgisayarlarla donatılan tüm teknik ekip, online olarak, servis ihtiyacı olan mekana giriş, servis bittiğinde form üzerinden raporlama ve mekandan çıkışları ile ilgili anlık bilgi akışı sağlıyor.

Müşterilerden gelen servis çağrılarından sonra, teknik müdahele gereken işlemlerin her aşaması ile ilgili, sistem tarafından süreç boyunca müşteriye e-posta yolu ile bilgilendirme yapılıyor.

Yerinde bakım ya da teknik müdahale gereken durumlarda Mobil Çözüm Merkezi devreye giriyor. Yerinde müdahale ile giderilebilecek durumlar için, servis araçlarına özel tasarlanmış depo uygulamasından faydalanılıyor. Bu işleyiş sayesinde, parça stoğu her an yanlarında bulunduğundan, basit arızalar ya da bakım ihtiyaçları, tekrar merkeze dönmeye ihtiyaç duymadan yerinde ve en hızlı şekilde gideriliyor.

Sensormatic’in uzman kadrosunun, yeni ürün ve çözümlerin tanıtımı, müşteri memnuniyeti, zor şartlar altında çalışma, iş sağlığı güvenliği gibi farklı alanlarda aldığı planlı ve düzenli teknik ve sektörel eğitimler, ekibin yetkinliğini artırıyor.

Ekibin sahip olduğu tüm yetkinlikler doğrudan hizmet kalitesine yansıyor.

Previous Tıklayan KOBİ Dünyaya Açılıyor
Sonraki Dünyanın Önde Gelen Çelik Üreticisi, BT Altyapısı Dönüşümünde CSC’yi Seçti

Diğer Yazılar

Özel Sektör 0 Yorum

Blippar Türkiye CEO’su Zehra Öney Oldu

Dünyanın lider Augmented Reality (Türkçesi artırılmış gerçeklik) platformlarından Blippar, 10. merkez ofisini Türkiye’de açtı. Blippar Türkiye’nin başına, sektörün deneyimli üst düzey yöneticilerinden ve girişimcilerinden Zehra Öney getirildi. 2011 yılında Birleşik Krallık’ta

Özel Sektör 0 Yorum

Amadeus, Yeni Hizmetiyle Müşterilerini “Bulutların” Üzerine Taşıyor

Amadeus’un yazılım devi Red Hat ile birlikte geliştirdiği Amadeus Bulut Hizmetleri, turizm ve seyahat sektörü oyuncularının iş yapış şekillerini yeni bir boyuta taşıyor; Amadeus’un yeni nesil bulut hizmeti sayesinde operasyonel

Özel Sektör 0 Yorum

Lenovo 10 Yılda Bir Teknoloji Devine Nasıl Dönüştü?

Dünyanın yenilikçi ve lider teknoloji şirketlerinden biri olan Lenovo, IBM’in Kişisel Bilgisayar Bölümü’nü satın almasının 10’uncu yılında başarıdan başarıya koşuyor. Lenovo 10 yıl gibi kısa bir sürede 60 bin çalışanı

Özel Sektör 0 Yorum

NTG’ye “Dünyanın En Hızlı Büyüyen Şirketi” Ödülü

National Technology Group (NTG), Dünya Ekonomik Forumu tarafından dünyanın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri seçildi. NTG tarafından yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de iştiraki DirectFN ile faaliyet gösteren Suudi Arabistan merkezli teknoloji firması NTG, WEF tarafından dünyanın en

Özel Sektör 0 Yorum

Vestel’e Turkcell Mobil Teknoloji Ödülü

Vestel, müşteri memnuniyeti konusunda sunduğu yenilikçi çözümler ile “Turkcell Mobil Teknoloji Ödülüne” layık görüldü. Ödül, Fortune 500 Türkiye Gala Gecesi kapsamında düzenlenen ödül töreninde Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr.

Özel Sektör 0 Yorum

Teknosa, Kristal Elma’da Üç Dalda Ödül Kazandı

TeknoSA’nın “Hayat Çok Güzel” reklam filmi, Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri’nde üç ayrı dalda Gümüş, Bronz ve Kristal ödüle layık görüldü. TeknoSA’dan yapılan açıklamaya göre, insanların teknolojiye ihtiyaç duydukları her noktada TeknoSA’nın

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.