Premium Video Networkü Virool, Bullseye Worldwide İle Türkiye’de

Premium Video Networkü Virool, Bullseye Worldwide İle Türkiye’de

Bullseye Worldwide, premium yayınlara yönelik global video reklam networkü Virool’un Türkiye’deki exclusive partneri oldu. Video reklam networkleri arasında Virool’u belirgin kılan özelliklerin başında, yayınlanan videoları hızlıca viral hale getirmesi yer alıyor. Türkiye’deki diğer video networklerinden farkı, prestijli global kanallarda yer alınmasını sağlaması, videoda verilmek istenen mesajı izleyiciye ulaştırabilme potansiyeli, spesifik hedef kitleye ulaşabilmesi ve cihaz bağımsız şekilde farklı platformlar arasında entegrasyonu mümkün kılması. Dijital kampanyaların bel kemiğini oluşturan optimizasyon ve detaylı raporlama imkanları ile dünya standardının üzerinde altyapıya sahip ve tüm dünyada 500 milyona yakın kişiye ulaşabilen ağıyla Virool, iş ortaklarını geniş know-how’ı ile en doğru şekilde yönlendiren Bullseye Worldwide aracılığıyla artık Türkiye’de de kullanılabilecek.

Bullseye Worldwide, global video reklam networkü Virool’un Türkiye’deki exclusive partneri oldu. Uluslararası firmaların prestijli platformlar üzerinden yaklaşık 500 milyon kullanıcıya ulaşmasını sağlayan Virool böylece Türkiye’de ilk kez Bullseye Worldwide’ın know-how’ı aracılığıyla sunulacak.

Global ve premium kanallarda, spesifik hedef kitleye ulaşıyor

Virool, reklamı yapılan videoyu viral olarak yayabilmesi ile öne çıkıyor. Fakat becerileri bununla sınırlı değil. Virool’un Türkiye’deki video networklerinden farkı, global ve premium kanallarda yer alınmasını ve burada video reklamlar aracılığıyla tam olarak istenilen hedef kitleye ulaşılmasını sağlaması. Örneğin, reklam videosunu yalnızca finans ve iş dünyasına yönelik bir portaldaki haberler içerisinde, sadece gayrimenkule yönelik içeriklerin öncesinde göstermek, ya da yurt dışını hedefleyen firmalar için örneğin sadece New York’ta veya Hindistan’da, yani ülke ve şehir özelinde gösterim yapmak mümkün oluyor. Kısacası, global partnerleri ile Youtube networkünün de dışına erişerek rekabetçi fiyatlarla hızlı şekilde çözümler sunuyor; lokasyon fark etmeksizin, video içeriklerini farklı mecralarda performans odaklı olarak yayınlayabiliyor.

Virool’un bir avantajı da izleyicinin marka mesajını tam olarak almasını garantilemesi.  Otomatik olarak açılan ve genellikle birkaç saniye içinde atlanan Youtube reklamlarından farklı olarak, kullanıcı etkileşimini öncelikli kılan video player özelliği ile izleyicinin aksiyon almasını sağlıyor. Öte yandan Virool, video kutucuğunun tasarımının markaya göre kişiselleştirilmesine de imkan tanıyor.

Hedef kitle lokasyon, kullanıcı profili ve platform gibi kriterlere göre belirleniyor

Bullseye Worldwide, Virool ile doğru kullanıcılara ulaşmak için hedef kitleyi 5 kritere göre tanımlıyor: Kullanıcı davranışları, demografik özellikler, lokasyon, içerik ve yayın yapılacak platform. Bu kriterler belirlendikten sonra seçilen datalar sayesinde, hedef kitle ile nokta atışı olarak buluşmak mümkün oluyor. Facebook, Twitter ve Google+ üzerindeki etkiletişim gerçek zamanlı olarak takip edilebiliyor. Kampanya sonunda ise, hedeflere ulaşılıp ulaşılmadığına yönelik detaylı bir raporlama almak mümkün oluyor.

Reklam deneyimini farklı platformları entegre ederek zenginleştiriyor

Virool websiteleri ve bloglar, mobil uygulamalar, sosyal medya kanalları ve oyun siteleri üzerinden kullanılabiliyor. En önemlisi ise cihaz bağımsız şekilde masaüstü, tablet ve mobil platformlarda yayın olanağı sağlıyor. Böylece mobilden sabah işe giden beyaz yakalıya da, tabletten akşam evinde dinlenen babaya da erişmek mümkün oluyor. Ayrıca, Virool, reklam deneyimini sosyal medya etkileşimi, beğeni ve Youtube kanalına yönlendirme gibi farklı aksiyonlarla da zenginleştiriyor.

Virool’u tercih edenler arasında uluslararası şirketlerden start-up’lara, sivil toplum kuruluşlarından müzisyenlere ve film yapımcılarına kadar yüzlerce isim bulunuyor.

Previous AMD İşlemcileri, e-Spor Ve Çevrimiçi Oyunlar İçin En İyi Deneyimi Sunuyor
Sonraki Biyometri Test Merkezi Kuruluyor

Diğer Yazılar

Özel Sektör 0 Yorum

Toyota Ve Tomtom İşbirliğini Uzatıyor

TomTom (TOM2) Toyota Motor Europe’a sunduğu trafik bilgileri hizmetini 2016’dan 2018’e uzattığını duyurdu. Toyota sürücülerinin, TomTom Traffic verilerine tüm modellerde erişimi olacak. “Biz Toyota ile uzun soluklu bir ilişki kurduğumuz

Özel Sektör 0 Yorum

Çağrı Merkezi Sektörü, G-Summit 2015 Konferansı’nda Bir Araya Geldi

Çağrı merkezi sektörünü bir araya getiren, sektördeki teknolojik gelişmelerin aktarıldığı Genesys G-Summit Konferansı’nda, mükemmel müşteri deneyimi yaklaşımı, müşteri deneyiminin yönetimi ve yeni nesil hizmetler ve çözümler ele alındı. Asseco SEE,

Özel Sektör 0 Yorum

Platin Bilişim’e Yeni Marka Ve Pazarlama Müdürü

2001 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen kurumlarına “Veri Koruma”, “Arşivleme”, “İş Sürekliliği”, “IT Altyapı yönetimi” ve “Güvenlik” konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, kurumsal iletişim ve pazarlama çalışmalarını sektörün

Özel Sektör 0 Yorum

Hitay Holding, İletişim Çalışmalarını Marjinal Porter Novelli İle Yürütecek

Bilgi teknolojileri, ödeme sistemleri, online araştırma, güvenlik teknolojileri ve online şans oyunları gibi alanlarda faaliyetleri bulunan Hitay Holding, bünyesindeki şirketlerin iletişim çalışmaları için Marjinal Porter Novelli ile işbirliğine imza attı.

Özel Sektör 0 Yorum

Türk Şirketi Blesh, 30 Ülkeye Yüksek Teknoloji İhracı Yaptı

Apple’ın desteklediği Beacon teknolojisi konusunda geliştirdiği çözümlerle dikkat çeken Türk Ar-Ge şirketi Blesh, 2017 yılında yaklaşık 20 milyar cihazın İnternet’e bağlı olmasının öngörüldüğü ve tüm dünyanın konuştuğu Nesnelerin İnterneti alanında

Özel Sektör 0 Yorum

Prysmian Group Türkiye Yeni Teknolojilerini Tanıttı

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye, 03 – 05 Mart 2016 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Eurasia Rail Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.