Razer Dünyanın En İyi Mekanik Klavyesini Güncelledi: Razer BlackWidow V2

Razer Dünyanın En İyi Mekanik Klavyesini Güncelledi: Razer BlackWidow V2

Yeni Razer BlackWidow V2 mekanik oyuncu klavye serisi, yeni tuş opsiyonu, manyetik bilek yaslama bölümü ve görünümündeki geliştirmelerle geldi.


Oyuncular için önde gelen global yaşam tarzı markası Razer™, ünlü klavye serisinde yepyeni Razer BlackWidow Chroma V2 mekanik oyuncu klavyesi ile başlayan büyük yenilenme hareketini duyurdu.İlk olarak 2010 yılında lansmanı yapılan Razer BlackWidow mekanik klavyeler hızlı bir şekilde dünyanın en popüler oyuncu klavyesi olmuş ve tüm dünyadaki profesyonel oyuncular için fiilen bir numaralı seçim haline gelmişti.

Razer 2014’de kendi mekanik tuşlarını – Razer Green ve Razer Orange tuş – üretmeye başladı ve böylece oyunlar için optimize actuation (çalıştırma) için endüstri kriterlerini koyarak çabuk yanıt verme yeteneği ve üstün dayanıklılık gibi konularda mekanik klavyeler için sektörde bir kıyaslama noktası yarattı.
Razer BlackWidow V2, Green ve Orange seçenekleriyle en iyi dokunmatik tuşları sunma geleneğini devam ettirirken bir de alternatif sunuyor: Razer Yellow tuş. Doğrusal ve sessiz tasarımı ve tuşlar arasındaki mesafenin azaltılmış olması tuşların her zamankinden daha hızlı basılmasını olanak sağlıyor. Yeni tuşun duygusu ve özellikleri, bir maç boyunca belirli tuşlara binlerce kez basmak zorunda kalan FPS ve MOBA oyuncuları düşünülerek tasarlandı.
Razer Yellow tuş, tıpkı Green ve Orange tuşlar gibi, 80 milyon basışa kadar tuş ömrüyle yeni nesil mekanik tuşlar arasında en uzun ömre sahip ve tüm mekanik tuşlardan daha uzun yıllar boyunca dayanacak şekilde üretildi.
Razer BlackWidow V2’nin sunduğu konfor da dayanıklılığı ile eş orantılı. Yeni eklenen manyetik bilek yaslama bölümü opsiyonel olarak BlackWidow V2 klavyenin alt kısmına takılabiliyor ve oyun maratonları boyunca oyuncuların rahat hissetmesine yardımcı oluyor.
Razer Kurucu Ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, BlackWidow V2 serisi klavyelerle ilgili şunları söylüyor: “Her şeyi kapsayan geniş geliştirmeler yaptık ve halen oyunculuğa yönelik klavye tuşları tasarlayan tek firmayız. Razer BlackWidow Chroma V2, 2010’da orijinal BlackWidow ile efsanevi dayanıklılık ve konfor sunarak başlattığımız mirası devam ettiriyor.

Bu, şimdiye kadar ürettiğimiz en iyi mekanik klavye. Razer BlackWidow Chroma V2 klavyeler, cihazlar arası senkronize edilebilen ayarlanabilir aydınlatma özellikleri sunan Razer Chroma™ teknolojisine sahip, her biri alttan ayrı ayrı aydınlatılabilen tuşlara sahip.

Oyuncular 16.8 milyon renk seçeneği ve sınırsız efekt arasından seçim yapabilir. Oyun içi Razer Chroma aydınlatma profilleri, aralarında “Overwatch,” “Call of Duty®: Black Ops III,” “Blade and Soul” ve daha pek çok ismin bulunduğu popüler oyunlar ile entegre. Bu profillerde, tutorial’lardan oyun içindeki şık hareketlerinize kadar pek çok şeyi milyonlara gösterebilirsiniz.
Razer BlackWidow Chroma V2’nin seçili modellerinin satışına başlandı bile.
Fiyat:
199.99 € euro

Piyasa durumu:
Razerzone.com – Satışta
Tüm dünyada – Ocak 2017
Ürün özellikleri:

• 50 g basış kuvvetine sahip Razer™ Mechanical Switches (Green)
• 45 g basış kuvvetine sahip Razer™ Mechanical Switches (Orange / Yellow)
• 80 milyon basışa kadar tuş ömrü
• 16.8 milyon ayarlanabilir renk seçeneğiyle Razer Chroma™ özelleştirilebilir alttan aydınlatma
• Ergonomik manyetik bilek desteği
• Razer Synapse
• 10 tuş roll-over anti-ghosting özelliği
• Anında makro kaydı yapılabilen, tamamen programlanabilir tuşlar
• Oyun modu seçeneği
• USB geçişi
• Jaklı 3.5 mm 4-pole ses
• 1000 Hz Ultrapolling
• Örgü fiber kablo

Razer BlackWidow Chroma V2’yi daha yakından tanımak için:
razerzone.com/gaming-keyboards-keypads/razer-blackwidow-chroma-v2

 

Previous Fujitsu Cloud IoT Platformu, Kurumsal IoT'yi Basitleştiriyor ve Hızlandırıyor
Sonraki Futbol teknolojiye “VAR”ım diyor

Diğer Yazılar

Donanım 0 Yorum

Fiyat Performans Lideri Modem: TD-W8970

Kablosuz ağ çözümlerinde dünya lideri olan TP-LINK, çok işlevli modemleriyle ev ve küçük ofislerin gereksinimine çözüm sağlıyor. Bu açıdan yüksek performansına oranla uygun bir fiyata sahip olan TD-W8970 modeli Türkiye’de

Donanım 0 Yorum

Samsung Galaxy S6 Ve Galaxy S6 edge Türkiye’de

Samsung Electronics, baştan aşağı yenilenen teknolojisiyle mobil deneyimi yeniden tanımlayan akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’i Türk kullanıcılarıyla buluşturmaya hazır. Samsung, son amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy

Donanım 0 Yorum

Adidas, 3D Baskılı Koşu Ayakkabıları İle Ezber Bozuyor

adidas, performans ayakkabılarının geleceğine yön veriyor. Futurecraft 3D, koşu ayakkabılarında kişinin ayağının yastıklama ihtiyacına uyumlu 3D baskılı orta taban sunuyor. ‘Futurecraft Serisi’nin bir parçası olan 3D konsepti, yenilikçiliği üretimin tüm

Donanım 0 Yorum

Samsung “Sspor” Uygulamasıyla Spor Keyfi Cepte

Samsung Electronics, spor tutkunlarına özel yepyeni bir uygulamayı hayata geçiriyor. Samsung Türkiye için özel olarak geliştirilen “Sspor” uygulamasıyla, Türkiye’den ve dünyadan en önemli spor haberleri, üç büyüklerin Ziraat Türkiye Kupası

Donanım 0 Yorum

Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge İle Aynı Anda Birden Çok Uygulamanın Keyfine Varın

Samsung Electronics, çağımız insanlarının yaşadığı yoğunluğu akıllı telefonlarındaki çoklu görev özellikleriyle biraz olsun azaltmasına yardımcı olmayı hedefliyor. Daha üretken ve zamanını daha verimli kullanan bireyler için çalışmalarını sürdüren Samsung, Galaxy

Donanım 0 Yorum

7 İnç Ekranlı Midbook Tablet Bilgisayar

DataStar, kendi tablet markası olan Midbook’un yeni modelini satışa sunuyor. 7 inç ekrana sahip olan tablet bilgisayar, beyaz şık kasası ile özellikle öğrencileri hedefliyor. DataStar’ın tablet bilgisayar markası olan Midbook’un

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.