Razer Dünyanın En İyi Mekanik Klavyesini Güncelledi: Razer BlackWidow V2

Razer Dünyanın En İyi Mekanik Klavyesini Güncelledi: Razer BlackWidow V2

Yeni Razer BlackWidow V2 mekanik oyuncu klavye serisi, yeni tuş opsiyonu, manyetik bilek yaslama bölümü ve görünümündeki geliştirmelerle geldi.


Oyuncular için önde gelen global yaşam tarzı markası Razer™, ünlü klavye serisinde yepyeni Razer BlackWidow Chroma V2 mekanik oyuncu klavyesi ile başlayan büyük yenilenme hareketini duyurdu.İlk olarak 2010 yılında lansmanı yapılan Razer BlackWidow mekanik klavyeler hızlı bir şekilde dünyanın en popüler oyuncu klavyesi olmuş ve tüm dünyadaki profesyonel oyuncular için fiilen bir numaralı seçim haline gelmişti.

Razer 2014’de kendi mekanik tuşlarını – Razer Green ve Razer Orange tuş – üretmeye başladı ve böylece oyunlar için optimize actuation (çalıştırma) için endüstri kriterlerini koyarak çabuk yanıt verme yeteneği ve üstün dayanıklılık gibi konularda mekanik klavyeler için sektörde bir kıyaslama noktası yarattı.
Razer BlackWidow V2, Green ve Orange seçenekleriyle en iyi dokunmatik tuşları sunma geleneğini devam ettirirken bir de alternatif sunuyor: Razer Yellow tuş. Doğrusal ve sessiz tasarımı ve tuşlar arasındaki mesafenin azaltılmış olması tuşların her zamankinden daha hızlı basılmasını olanak sağlıyor. Yeni tuşun duygusu ve özellikleri, bir maç boyunca belirli tuşlara binlerce kez basmak zorunda kalan FPS ve MOBA oyuncuları düşünülerek tasarlandı.
Razer Yellow tuş, tıpkı Green ve Orange tuşlar gibi, 80 milyon basışa kadar tuş ömrüyle yeni nesil mekanik tuşlar arasında en uzun ömre sahip ve tüm mekanik tuşlardan daha uzun yıllar boyunca dayanacak şekilde üretildi.
Razer BlackWidow V2’nin sunduğu konfor da dayanıklılığı ile eş orantılı. Yeni eklenen manyetik bilek yaslama bölümü opsiyonel olarak BlackWidow V2 klavyenin alt kısmına takılabiliyor ve oyun maratonları boyunca oyuncuların rahat hissetmesine yardımcı oluyor.
Razer Kurucu Ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, BlackWidow V2 serisi klavyelerle ilgili şunları söylüyor: “Her şeyi kapsayan geniş geliştirmeler yaptık ve halen oyunculuğa yönelik klavye tuşları tasarlayan tek firmayız. Razer BlackWidow Chroma V2, 2010’da orijinal BlackWidow ile efsanevi dayanıklılık ve konfor sunarak başlattığımız mirası devam ettiriyor.

Bu, şimdiye kadar ürettiğimiz en iyi mekanik klavye. Razer BlackWidow Chroma V2 klavyeler, cihazlar arası senkronize edilebilen ayarlanabilir aydınlatma özellikleri sunan Razer Chroma™ teknolojisine sahip, her biri alttan ayrı ayrı aydınlatılabilen tuşlara sahip.

Oyuncular 16.8 milyon renk seçeneği ve sınırsız efekt arasından seçim yapabilir. Oyun içi Razer Chroma aydınlatma profilleri, aralarında “Overwatch,” “Call of Duty®: Black Ops III,” “Blade and Soul” ve daha pek çok ismin bulunduğu popüler oyunlar ile entegre. Bu profillerde, tutorial’lardan oyun içindeki şık hareketlerinize kadar pek çok şeyi milyonlara gösterebilirsiniz.
Razer BlackWidow Chroma V2’nin seçili modellerinin satışına başlandı bile.
Fiyat:
199.99 € euro

Piyasa durumu:
Razerzone.com – Satışta
Tüm dünyada – Ocak 2017
Ürün özellikleri:

• 50 g basış kuvvetine sahip Razer™ Mechanical Switches (Green)
• 45 g basış kuvvetine sahip Razer™ Mechanical Switches (Orange / Yellow)
• 80 milyon basışa kadar tuş ömrü
• 16.8 milyon ayarlanabilir renk seçeneğiyle Razer Chroma™ özelleştirilebilir alttan aydınlatma
• Ergonomik manyetik bilek desteği
• Razer Synapse
• 10 tuş roll-over anti-ghosting özelliği
• Anında makro kaydı yapılabilen, tamamen programlanabilir tuşlar
• Oyun modu seçeneği
• USB geçişi
• Jaklı 3.5 mm 4-pole ses
• 1000 Hz Ultrapolling
• Örgü fiber kablo

Razer BlackWidow Chroma V2’yi daha yakından tanımak için:
razerzone.com/gaming-keyboards-keypads/razer-blackwidow-chroma-v2

 

Previous Fujitsu Cloud IoT Platformu, Kurumsal IoT'yi Basitleştiriyor ve Hızlandırıyor
Sonraki Futbol teknolojiye “VAR”ım diyor

Diğer Yazılar

Donanım 0 Yorum

Büyük Ölçekli Veri Transferlerini Yapmak Mümkün”

İş Zekası, Büyük Veri ve Müşteri İlişkileri Yönetimi Konusunda Uzman Intellica’nın Satış ve İş Geliştirme Direktörü Emre Örs, temel hedefi firmaların verileri arasında bir mutabakat sağlanması olan ICC (Intelligent Consistency

Donanım 0 Yorum

Yılbaşı Tatili Döneminde Dünya Çapında 5,7 Milyon Adet PlayStation4 Satışı Yapıldı

Sony Computer Entertainment, PlayStation4 (PS4) eğlence sisteminin, 2015 Noel-Yılbaşı tatili dönemindeki perakende satışlarının 5,7 milyon adet olduğunu açıkladı. PS4’ün 3 Ocak 2016 itibariyle küresel ölçekteki toplam satışları ise 35,9 milyon

Donanım 0 Yorum

Tek Bir Dokunuşla Açıkhavada Yüksek Sesle Müzik Keyfi: Philips BT6000

Philips BT6000 açıkhava kullanıma uygun, suya ve toza karşı dayanıklı şık bir bluetooth hoparlör. Tasarımı; ıslak ve yağmurlu ortamlarda da müzik dinlemeye imkan tanıyan, BT6000 her yönden sunduğu ses kalitesiyle

Donanım 0 Yorum

Android 5.1 Sürümüyle A8iC Noir, TEKNOSA’larda

reeder’ın en yeni ürünü A8iC Noir, alüminyum kasası ve siyah rengiyle kullanıcıları cezb ediyor. Tasarım ve performansı ile tam puan alan A8iC Noir, TEKNOSA larda 299 TL’lik fiyatıyla raflardaki yerini

Donanım 0 Yorum

TP-LINK, Akıllı Telefon Pazarında

Dünyanın en büyük Wi-Fi ağ ürünleri sağlayıcısı olan TP-LINK, akıllı telefon pazarına gireceğini duyurdu. İlk model olan Neffos’u Şubat ayında dünya çapında piyasaya sunacağını açıklayan TP-LINK, hem akıllı hem basit

Donanım 0 Yorum

Akıllı Telefonda LG G3 İpi Göğüsledi

Türkiye’nin karşılaştırmalı alışveriş platformu akakce.com, gelenekselleşen Yılın Alışveriş Eğilimleri raporunu yayınladı. Rapora göre 2014’ün alışveriş şampiyonu büyük ekranlı akıllı telefonlar, yılın sonundaki hızlı yükselişiyle ipi göğüsleyen model ise LG G3

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.