SAP, Dijital Dönüşümde Sadeliğin Yol Haritasını Paylaştı

SAP, Dijital Dönüşümde Sadeliğin Yol Haritasını Paylaştı

Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünya lideri SAP, Orlando’da iş ortaklarının, müşterilerinin ve sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleştirdiği SAPPHIRE NOW Konferansı’nda dijital dönüşümde karmaşık yapıları sadeleştirmeye yönelik farklı çözüm ve işbirliklerini tanıttı. Konferans kapsamında; kurumların milyonlarca birbirine bağlı cihaz üzerinde güvenle işlem yapabilmesine imkan veren IoT (Internet of Things/Nesnelerin İnterneti) için geliştirilen SAP HANA Bulut Platformunun yanı sıra kurumlara gerçek zamanlı analiz, tahmin ve uygulama imkanı sunarak işlem, veri hazırlığı, analiz ve aksiyon arasındaki zaman kaybını engelleyen çözümlerini de tanıttı.

SAP, SAPPHIRE NOW’da ayrıca Google, Facebook, Siemens ve Intel gibi dünya devi şirketlerle gerçekleştirdiği işbirliklerini de duyurdu. Etkinlik online platform ve sosyal medya kanalları aracılığıyla 225 bin kişi tarafından takip edildi.

McKinsey & Company araştırmasına göre, dijital dönüşümü benimseyen işletmeler, gelirlerini yüzde 30’a varan oranlarda artırabiliyor. Dünyada 25’ten fazla sektörde müşterilerinin iş süreçlerini destekleyerek geliştiren SAP,  dijital dönüşüm sürecinde işletmelerin karmaşık yapılarını sadeleştirirken, bireylerin kişisel yaşamlarını da kolaylaştırmayı hedefliyor.

Müşteri ilişkileri yaklaşımı, SAP Digital for Custumer Engagement ile yeniden tanımlanıyor

Bulut tabanlı, sadeleştirilmiş bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümü olan SAP Digital for Customer Engagement,bireylerin kişisel hayatlarında yakaladığı sadeliği iş dünyasına taşıyor ve çok küçük ölçekli firmalara dahi kurumsal ölçekte satış ve müşteri hizmetleri yetkinliği  sağlıyor.

SAP Digital, kusursuz bir çoklu kanal deneyimi sunuyor

SAP Digital’ın temel bileşenlerinden biri olan ve SAP hybris Commerce Suite üzerinde çalışan SAP Store, kusursuz bir “omni-channel” ticaret deneyimi sunuyor.

SAP CEO’su Bill McDermott SAPPHIRE NOW’da duyurulan yeni çözümlerle ilgili şöyle konuştu:  “SAP, 43 yıldır sunduğu çözümlerle tüm dünyadaki kurumların en iyi yönetilen şirketler olmasına yardımcı oluyor. Bugün dijital olarak sunduğumuz çözümler kişilerin kendi yaşamlarında deneyimledikleri sade yaklaşımları kullanarak SAP teknolojisinin gücünü bireylere sunacak.

Facebook ve SAP işbirliği sosyal medyada yeni deneyimler yaşatıyor

Dünyanın lider kurumsal iş yazılımları sağlayıcısı SAP ve Facebook’un işbirliği SAPPHIRE NOW’da duyuruldu. SAPPHIRE NOW’daki özel konuklardan biri de Facebook İş ve Pazarlama Ortaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı David Fischer oldu.

Fischer, SAP’nin 40 yılı aşkın süredir en küçük startup girişimlerinden  en büyük ölçekli işletmelere kadar her boyutta şirketin iş süreçlerini kolaylaştırdığını vurguladı. SAP’nin vizyonunun yaşam kalitesini artıran çözümler sunmak olduğunu belirten David Fischer, Facebook’un da dünyayı daha şeffaf ve birbirine bağlı bir hale getirmek için çalıştığını söyledi. Temelde iki şirketin vizyonunun birbiriyle bu şekilde bütünleşmesi, Facebook ile SAP arasındaki işbirliğini daha da önemli hale getiriyor.

Google ve SAP İşbirliği ile “İş’te Sadeleşme”,  “Verimlilik Artışı” ve “Daha Fazla İşbirliği”

Google ve SAP “İş’te Sadeleşme,” “Verimlilik Artışı” ve “Daha Fazla İşbirliği” başlıkları altında, özellikle kurumsal mobilite, iş analitiği ve iş uygulamaları konusunda güçlerini birleştirdi.

Mobilitenin tüm yönlerini kapsayan SAP ve Google arasındaki işbirliği ile SAP de Android for Work uygulamasını, SAP Mobile Secure 2.7 gibi çözümlerle destekliyor. Son kullanıcılar işlerini her yerden yürütebilirken, BT ekipleri de SAP Mobile Secure teknolojisi sayesinde tüm Android cihazların güvenle kullanılmasını sağlıyor. İşletmeler ise SAP HANA Cloud Platform mobil servisler ve Google Play aracılığıyla, SAP’nin sunduğu bütün kurumsal mobil uygulamalardan faydalanabiliyor.

 

Previous Türkiye'de Kullanıcılar Verilerinin Yedek Kopyasını Kaybediyor
Sonraki Hacker’ların Yeni Gözdesi Veri Bankaları

Diğer Yazılar

Yazılım 0 Yorum

World Of Warships Kapalı Beta Başladı

Tüm birimlerin dikkatine! World of Warships kapalı beta bugün itibariyle test seferi için limandan ayrıldı. Farklı bölgelerin kapalı beta başlangıç saatleri, avrupa için orta avrupa saati (utc +1) ile 11:00

Yazılım 0 Yorum

Elixir Aircraft Bulut Kullanılarak Tasarlanan İlk Uçak Olacak

Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olan, 3DEXPERIENCE firması Dassault Systèmes, Fransız havacılık şirketi Elixir Aircraft‘ın sektörün bulut tabanlı uygulamalar kullanılarak tasarlanan ilk uçağını geliştirmek için Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE platformunu

Yazılım 0 Yorum

Siber Çete Yurtdışına Çıkan İş İnsanlarını Hedefliyor

Kaspersky Lab’ın Global Araştırma ve Analiz Ekibinden uzmanlar, yurtdışında iş gezilerine çıkan seçkin iş insanarının hassas bilgilerini çalan ve dört yıldır gölgelerde ustaca gizlenen “Dark Hotel” casusluk kampanyasını araştırdı. “Dark

Yazılım 0 Yorum

HTC Ve Google İlk Android Tableti Piyasaya Sürüyor

Nexus 9, üstün bir tablet deneyimi sunmak için HTC’nin tasarımdaki başarısını Google’ın en son Android Lollipop yazılımı ile birleştiriyor. HTC, Android Lollipop işletim sistemine sahip ilk tablet olan Nexus 9’un

Yazılım 0 Yorum

Platin Bilişim’den VIP Güvenlik Hizmeti

2001 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen kurumlarına “Veri Koruma”, “Arşivleme”, “İş Sürekliliği”, “IT Altyapı yönetimi” ve “Güvenlik” konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, Symantec VIP çözümüyle kurum ve şirketlere güvenlik

Yazılım 0 Yorum

Wargaming’in PC Oyunlarındaki Yoğun Savaşları Masaüstünden Twitch Izleyicilerine Taşıyacak

Wargaming’in PC Oyunlarındaki Yoğun Savaşları Masaüstünden Twitch Izleyicilerine Taşıyacak Wargaming oyuncuların World of Tanks ve World of Warplanes oyun yayınlarını dünyanın lider video platformu ve oyuncu topluluklarının buluşma noktası Twitch’e

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.