SAP, Dijital Dönüşümde Sadeliğin Yol Haritasını Paylaştı

SAP, Dijital Dönüşümde Sadeliğin Yol Haritasını Paylaştı

Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünya lideri SAP, Orlando’da iş ortaklarının, müşterilerinin ve sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleştirdiği SAPPHIRE NOW Konferansı’nda dijital dönüşümde karmaşık yapıları sadeleştirmeye yönelik farklı çözüm ve işbirliklerini tanıttı. Konferans kapsamında; kurumların milyonlarca birbirine bağlı cihaz üzerinde güvenle işlem yapabilmesine imkan veren IoT (Internet of Things/Nesnelerin İnterneti) için geliştirilen SAP HANA Bulut Platformunun yanı sıra kurumlara gerçek zamanlı analiz, tahmin ve uygulama imkanı sunarak işlem, veri hazırlığı, analiz ve aksiyon arasındaki zaman kaybını engelleyen çözümlerini de tanıttı.

SAP, SAPPHIRE NOW’da ayrıca Google, Facebook, Siemens ve Intel gibi dünya devi şirketlerle gerçekleştirdiği işbirliklerini de duyurdu. Etkinlik online platform ve sosyal medya kanalları aracılığıyla 225 bin kişi tarafından takip edildi.

McKinsey & Company araştırmasına göre, dijital dönüşümü benimseyen işletmeler, gelirlerini yüzde 30’a varan oranlarda artırabiliyor. Dünyada 25’ten fazla sektörde müşterilerinin iş süreçlerini destekleyerek geliştiren SAP,  dijital dönüşüm sürecinde işletmelerin karmaşık yapılarını sadeleştirirken, bireylerin kişisel yaşamlarını da kolaylaştırmayı hedefliyor.

Müşteri ilişkileri yaklaşımı, SAP Digital for Custumer Engagement ile yeniden tanımlanıyor

Bulut tabanlı, sadeleştirilmiş bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümü olan SAP Digital for Customer Engagement,bireylerin kişisel hayatlarında yakaladığı sadeliği iş dünyasına taşıyor ve çok küçük ölçekli firmalara dahi kurumsal ölçekte satış ve müşteri hizmetleri yetkinliği  sağlıyor.

SAP Digital, kusursuz bir çoklu kanal deneyimi sunuyor

SAP Digital’ın temel bileşenlerinden biri olan ve SAP hybris Commerce Suite üzerinde çalışan SAP Store, kusursuz bir “omni-channel” ticaret deneyimi sunuyor.

SAP CEO’su Bill McDermott SAPPHIRE NOW’da duyurulan yeni çözümlerle ilgili şöyle konuştu:  “SAP, 43 yıldır sunduğu çözümlerle tüm dünyadaki kurumların en iyi yönetilen şirketler olmasına yardımcı oluyor. Bugün dijital olarak sunduğumuz çözümler kişilerin kendi yaşamlarında deneyimledikleri sade yaklaşımları kullanarak SAP teknolojisinin gücünü bireylere sunacak.

Facebook ve SAP işbirliği sosyal medyada yeni deneyimler yaşatıyor

Dünyanın lider kurumsal iş yazılımları sağlayıcısı SAP ve Facebook’un işbirliği SAPPHIRE NOW’da duyuruldu. SAPPHIRE NOW’daki özel konuklardan biri de Facebook İş ve Pazarlama Ortaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı David Fischer oldu.

Fischer, SAP’nin 40 yılı aşkın süredir en küçük startup girişimlerinden  en büyük ölçekli işletmelere kadar her boyutta şirketin iş süreçlerini kolaylaştırdığını vurguladı. SAP’nin vizyonunun yaşam kalitesini artıran çözümler sunmak olduğunu belirten David Fischer, Facebook’un da dünyayı daha şeffaf ve birbirine bağlı bir hale getirmek için çalıştığını söyledi. Temelde iki şirketin vizyonunun birbiriyle bu şekilde bütünleşmesi, Facebook ile SAP arasındaki işbirliğini daha da önemli hale getiriyor.

Google ve SAP İşbirliği ile “İş’te Sadeleşme”,  “Verimlilik Artışı” ve “Daha Fazla İşbirliği”

Google ve SAP “İş’te Sadeleşme,” “Verimlilik Artışı” ve “Daha Fazla İşbirliği” başlıkları altında, özellikle kurumsal mobilite, iş analitiği ve iş uygulamaları konusunda güçlerini birleştirdi.

Mobilitenin tüm yönlerini kapsayan SAP ve Google arasındaki işbirliği ile SAP de Android for Work uygulamasını, SAP Mobile Secure 2.7 gibi çözümlerle destekliyor. Son kullanıcılar işlerini her yerden yürütebilirken, BT ekipleri de SAP Mobile Secure teknolojisi sayesinde tüm Android cihazların güvenle kullanılmasını sağlıyor. İşletmeler ise SAP HANA Cloud Platform mobil servisler ve Google Play aracılığıyla, SAP’nin sunduğu bütün kurumsal mobil uygulamalardan faydalanabiliyor.

 

Previous Türkiye'de Kullanıcılar Verilerinin Yedek Kopyasını Kaybediyor
Sonraki Hacker’ların Yeni Gözdesi Veri Bankaları

Diğer Yazılar

Yazılım 0 Yorum

Türk Şirketten Zararsız 3D Tarama Sistemi

Üç boyutlu yazıcılar dünyayı değiştirmeye başladı. Yakın gelecekte süs eşyasından, otomobilinize kadar birçok ihtiyacınızı bu yazıcılardan çıkarabileceksiniz. Aynı zamanda kendi kopyanızı ya da sevdiklerinizin ufak bir figürünü üç boyutlu yazıcıdan

Yazılım 0 Yorum

Hounds: The Last Hope 18 Haziran 2015 Yama Notları

Eşya düşürme oranlarında şanssız olduğundan dolayı sıkıldın mı? Dert etme, şu andan itibaren yüksek seviye Eşsiz ve Efsanevi Tier 2 silahları ücretsiz olarak edinebileceksin. Peki, bu nasıl olacak? Yeni “Jeton”

Yazılım 0 Yorum

Trend Micro Security 10 İle Güvenlikte Yeni Dönem

İnternet ve veri güvenliğinde 25 yıllık deneyimiyle küresel çözüm sağlayıcı Trend Micro, bireysel kullanıcılar için tam ve kapsamlı bir koruma sağlayan ve yeni Microsoft Windows 10’la tamamen uyumlu Trend Micro

Yazılım 0 Yorum

Ziraat Bankası’nın İnternet Ve Mobil Bankacılık İşlemleri Artık Daha Güvenli

Ziraat Bankası’nın, dijital veri güvenliğinde uzman şirket Kobil tarafından geliştirilen yüksek güvenlikli AST teknolojisine sahip Ziraat Onay hizmeti kullanıma sunuldu. Ziraat Onay çözümünü kullanan Ziraat Bankası müşterileri, mobil ve internet

Yazılım 0 Yorum

“Kaspersky Lab Veya CEO’suna Yönelik Suçlamalar Değersizdir”

Reuters’ın yayınladığı Kaspersky Lab’la ilgili haberinde yer alan iddialara Kaspersky Lab’dan, yalanlama geldi. Şirket yaptığı yazılı açıklamada şu ayrıntılara yer verdi: “Reuters’in yaptığı haberdeki iddiaların aksine Kaspersky Lab, kesinlikle hiçbir rakibini, pazardaki konumlarına

Yazılım 0 Yorum

Kaspersky Lab Epik Kahramanlar İçin Epik Bir Teklif Sunuyor

Bu yaz oyunseverler Kaspersky Lab ve Blizzard Entertainment’in özel bir teklifinin avantajlarından faydalanabilecekler. Perakende mağazalarından veya çevrimiçinden Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2015 veya Kaspersky Total Security – çoklu

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.