SAP, Dijital Dönüşümde Sadeliğin Yol Haritasını Paylaştı

SAP, Dijital Dönüşümde Sadeliğin Yol Haritasını Paylaştı

Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünya lideri SAP, Orlando’da iş ortaklarının, müşterilerinin ve sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleştirdiği SAPPHIRE NOW Konferansı’nda dijital dönüşümde karmaşık yapıları sadeleştirmeye yönelik farklı çözüm ve işbirliklerini tanıttı. Konferans kapsamında; kurumların milyonlarca birbirine bağlı cihaz üzerinde güvenle işlem yapabilmesine imkan veren IoT (Internet of Things/Nesnelerin İnterneti) için geliştirilen SAP HANA Bulut Platformunun yanı sıra kurumlara gerçek zamanlı analiz, tahmin ve uygulama imkanı sunarak işlem, veri hazırlığı, analiz ve aksiyon arasındaki zaman kaybını engelleyen çözümlerini de tanıttı.

SAP, SAPPHIRE NOW’da ayrıca Google, Facebook, Siemens ve Intel gibi dünya devi şirketlerle gerçekleştirdiği işbirliklerini de duyurdu. Etkinlik online platform ve sosyal medya kanalları aracılığıyla 225 bin kişi tarafından takip edildi.

McKinsey & Company araştırmasına göre, dijital dönüşümü benimseyen işletmeler, gelirlerini yüzde 30’a varan oranlarda artırabiliyor. Dünyada 25’ten fazla sektörde müşterilerinin iş süreçlerini destekleyerek geliştiren SAP,  dijital dönüşüm sürecinde işletmelerin karmaşık yapılarını sadeleştirirken, bireylerin kişisel yaşamlarını da kolaylaştırmayı hedefliyor.

Müşteri ilişkileri yaklaşımı, SAP Digital for Custumer Engagement ile yeniden tanımlanıyor

Bulut tabanlı, sadeleştirilmiş bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümü olan SAP Digital for Customer Engagement,bireylerin kişisel hayatlarında yakaladığı sadeliği iş dünyasına taşıyor ve çok küçük ölçekli firmalara dahi kurumsal ölçekte satış ve müşteri hizmetleri yetkinliği  sağlıyor.

SAP Digital, kusursuz bir çoklu kanal deneyimi sunuyor

SAP Digital’ın temel bileşenlerinden biri olan ve SAP hybris Commerce Suite üzerinde çalışan SAP Store, kusursuz bir “omni-channel” ticaret deneyimi sunuyor.

SAP CEO’su Bill McDermott SAPPHIRE NOW’da duyurulan yeni çözümlerle ilgili şöyle konuştu:  “SAP, 43 yıldır sunduğu çözümlerle tüm dünyadaki kurumların en iyi yönetilen şirketler olmasına yardımcı oluyor. Bugün dijital olarak sunduğumuz çözümler kişilerin kendi yaşamlarında deneyimledikleri sade yaklaşımları kullanarak SAP teknolojisinin gücünü bireylere sunacak.

Facebook ve SAP işbirliği sosyal medyada yeni deneyimler yaşatıyor

Dünyanın lider kurumsal iş yazılımları sağlayıcısı SAP ve Facebook’un işbirliği SAPPHIRE NOW’da duyuruldu. SAPPHIRE NOW’daki özel konuklardan biri de Facebook İş ve Pazarlama Ortaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı David Fischer oldu.

Fischer, SAP’nin 40 yılı aşkın süredir en küçük startup girişimlerinden  en büyük ölçekli işletmelere kadar her boyutta şirketin iş süreçlerini kolaylaştırdığını vurguladı. SAP’nin vizyonunun yaşam kalitesini artıran çözümler sunmak olduğunu belirten David Fischer, Facebook’un da dünyayı daha şeffaf ve birbirine bağlı bir hale getirmek için çalıştığını söyledi. Temelde iki şirketin vizyonunun birbiriyle bu şekilde bütünleşmesi, Facebook ile SAP arasındaki işbirliğini daha da önemli hale getiriyor.

Google ve SAP İşbirliği ile “İş’te Sadeleşme”,  “Verimlilik Artışı” ve “Daha Fazla İşbirliği”

Google ve SAP “İş’te Sadeleşme,” “Verimlilik Artışı” ve “Daha Fazla İşbirliği” başlıkları altında, özellikle kurumsal mobilite, iş analitiği ve iş uygulamaları konusunda güçlerini birleştirdi.

Mobilitenin tüm yönlerini kapsayan SAP ve Google arasındaki işbirliği ile SAP de Android for Work uygulamasını, SAP Mobile Secure 2.7 gibi çözümlerle destekliyor. Son kullanıcılar işlerini her yerden yürütebilirken, BT ekipleri de SAP Mobile Secure teknolojisi sayesinde tüm Android cihazların güvenle kullanılmasını sağlıyor. İşletmeler ise SAP HANA Cloud Platform mobil servisler ve Google Play aracılığıyla, SAP’nin sunduğu bütün kurumsal mobil uygulamalardan faydalanabiliyor.

 

Previous Türkiye'de Kullanıcılar Verilerinin Yedek Kopyasını Kaybediyor
Sonraki Hacker’ların Yeni Gözdesi Veri Bankaları

Diğer Yazılar

Yazılım 0 Yorum

Counter-Strike Nexon: Zombies Oyununa Altı Günde Altı Büyük Güncelleme

Nexon Europe,  F2P türündeki bilgisayar oyunu Counter-Strike Nexon: Zombies için senaryoya yeni bölümler ve savaş modları getiren devasa güncelleme paketini yayınlamaya başladı. Ücretsiz shooter türü bilgisayar oyunu Counter-Strike Nexon: Zombies

Yazılım 0 Yorum

Counter-Strike Nexon: Zombies Büyük Bir Güncelleme İle Karanlığın İçine Dalıyor

Bir zombi oyunu olan Undead shooter Counter-Strike Nexon: Zombies, ‘Into the Darkness’ genişleme paketi ile büyük bir içerik güncellemesi görüyor. 24 Haziran’da çıkan ‘Into the Darkness’ paketi ile tamamen yeni haritalar

Yazılım 0 Yorum

Kaspersky Lab’den Oyunseverler İçin Siber Saldırılara Karşı Öneriler

Kaspersky Lab, özellikle oyunseverleri hedefleyen 4 milyondan fazla farklı zararlı programa ait kayıtlara sahip. Çevrimiçi olan herkes gibi oyunseverler de; veri ihlallerinin, hesap hırsızlarının ve çeşitli sosyal mühendis ve kimlik

Yazılım 0 Yorum

En Yeni SAP Uygulamaları İçin SUSE Linux Enterprise Sunucu Şimdi Hazır

SUSE SUSE Linux Enterprise 12 Service Pack 1’e dayanan SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Sunucu’sunun, SAP uygulamalarının x86 donanımında etkin bir şekilde dağıtılması ve yönetilmesi için yeni özellikleri ile

Yazılım 0 Yorum

Riot Games Türkiye “Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne Damgasını Vurdu

Riot Games Türkiye, “League of Legends Türkiye Büyük Finali” ile Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde “Özel Projeler” dalında liderliği göğüsledi. Türkiye’de ilk defa bir oyun firması köklü rakiplerini geride bırakarak “Doğrudan Pazarlama

Yazılım 0 Yorum

Trend Micro İki Yıldır Zirvede

İnternet ve veri güvenliğinde 25 yıllık tecrübeye sahip küresel çözüm sağlayıcı Trend Micro’nun kurumsal veri güvenliği çözümü Deep Discovery™ Inspector v3.7, NSS Labs’ın zorlu testlerinden başarıyla çıkarak “Tavsiye Edilen Ürün”

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.