SAP, Dijital Dönüşümde Sadeliğin Yol Haritasını Paylaştı

SAP, Dijital Dönüşümde Sadeliğin Yol Haritasını Paylaştı

Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünya lideri SAP, Orlando’da iş ortaklarının, müşterilerinin ve sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleştirdiği SAPPHIRE NOW Konferansı’nda dijital dönüşümde karmaşık yapıları sadeleştirmeye yönelik farklı çözüm ve işbirliklerini tanıttı. Konferans kapsamında; kurumların milyonlarca birbirine bağlı cihaz üzerinde güvenle işlem yapabilmesine imkan veren IoT (Internet of Things/Nesnelerin İnterneti) için geliştirilen SAP HANA Bulut Platformunun yanı sıra kurumlara gerçek zamanlı analiz, tahmin ve uygulama imkanı sunarak işlem, veri hazırlığı, analiz ve aksiyon arasındaki zaman kaybını engelleyen çözümlerini de tanıttı.

SAP, SAPPHIRE NOW’da ayrıca Google, Facebook, Siemens ve Intel gibi dünya devi şirketlerle gerçekleştirdiği işbirliklerini de duyurdu. Etkinlik online platform ve sosyal medya kanalları aracılığıyla 225 bin kişi tarafından takip edildi.

McKinsey & Company araştırmasına göre, dijital dönüşümü benimseyen işletmeler, gelirlerini yüzde 30’a varan oranlarda artırabiliyor. Dünyada 25’ten fazla sektörde müşterilerinin iş süreçlerini destekleyerek geliştiren SAP,  dijital dönüşüm sürecinde işletmelerin karmaşık yapılarını sadeleştirirken, bireylerin kişisel yaşamlarını da kolaylaştırmayı hedefliyor.

Müşteri ilişkileri yaklaşımı, SAP Digital for Custumer Engagement ile yeniden tanımlanıyor

Bulut tabanlı, sadeleştirilmiş bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümü olan SAP Digital for Customer Engagement,bireylerin kişisel hayatlarında yakaladığı sadeliği iş dünyasına taşıyor ve çok küçük ölçekli firmalara dahi kurumsal ölçekte satış ve müşteri hizmetleri yetkinliği  sağlıyor.

SAP Digital, kusursuz bir çoklu kanal deneyimi sunuyor

SAP Digital’ın temel bileşenlerinden biri olan ve SAP hybris Commerce Suite üzerinde çalışan SAP Store, kusursuz bir “omni-channel” ticaret deneyimi sunuyor.

SAP CEO’su Bill McDermott SAPPHIRE NOW’da duyurulan yeni çözümlerle ilgili şöyle konuştu:  “SAP, 43 yıldır sunduğu çözümlerle tüm dünyadaki kurumların en iyi yönetilen şirketler olmasına yardımcı oluyor. Bugün dijital olarak sunduğumuz çözümler kişilerin kendi yaşamlarında deneyimledikleri sade yaklaşımları kullanarak SAP teknolojisinin gücünü bireylere sunacak.

Facebook ve SAP işbirliği sosyal medyada yeni deneyimler yaşatıyor

Dünyanın lider kurumsal iş yazılımları sağlayıcısı SAP ve Facebook’un işbirliği SAPPHIRE NOW’da duyuruldu. SAPPHIRE NOW’daki özel konuklardan biri de Facebook İş ve Pazarlama Ortaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı David Fischer oldu.

Fischer, SAP’nin 40 yılı aşkın süredir en küçük startup girişimlerinden  en büyük ölçekli işletmelere kadar her boyutta şirketin iş süreçlerini kolaylaştırdığını vurguladı. SAP’nin vizyonunun yaşam kalitesini artıran çözümler sunmak olduğunu belirten David Fischer, Facebook’un da dünyayı daha şeffaf ve birbirine bağlı bir hale getirmek için çalıştığını söyledi. Temelde iki şirketin vizyonunun birbiriyle bu şekilde bütünleşmesi, Facebook ile SAP arasındaki işbirliğini daha da önemli hale getiriyor.

Google ve SAP İşbirliği ile “İş’te Sadeleşme”,  “Verimlilik Artışı” ve “Daha Fazla İşbirliği”

Google ve SAP “İş’te Sadeleşme,” “Verimlilik Artışı” ve “Daha Fazla İşbirliği” başlıkları altında, özellikle kurumsal mobilite, iş analitiği ve iş uygulamaları konusunda güçlerini birleştirdi.

Mobilitenin tüm yönlerini kapsayan SAP ve Google arasındaki işbirliği ile SAP de Android for Work uygulamasını, SAP Mobile Secure 2.7 gibi çözümlerle destekliyor. Son kullanıcılar işlerini her yerden yürütebilirken, BT ekipleri de SAP Mobile Secure teknolojisi sayesinde tüm Android cihazların güvenle kullanılmasını sağlıyor. İşletmeler ise SAP HANA Cloud Platform mobil servisler ve Google Play aracılığıyla, SAP’nin sunduğu bütün kurumsal mobil uygulamalardan faydalanabiliyor.

 

Previous Türkiye'de Kullanıcılar Verilerinin Yedek Kopyasını Kaybediyor
Sonraki Hacker’ların Yeni Gözdesi Veri Bankaları

Diğer Yazılar

Yazılım 0 Yorum

TaleWorlds Entertainment Gamescom’da Mount & Blade II: Bannerlord’u Tanıttı

Yaratıcısı olduğu Mount & Blade serisi ile milyonların gönlünü fethetmiş olan TaleWorlds Entertainment, seriye yeni eklenen Mount & Blade: Bannerlord’u Gamescom 2015’te oyun dünyasına gösterdi. Oyun, hem eleştirmenlerin hem de

Yazılım 0 Yorum

VMware’den Yeni Uygulama Dağıtımı Ve Cihaz Yönetimi Çözümleri

VMware, VMworld 2015 etkinliğinde uygulama dağıtımı ve cihaz yönetimi alanında son kullanıcıya yönelik en güncel geliştirmeleri duyurdu. 2015’in üçüncü çeyreğinde gelişmiş özellikleriyle piyasaya sürülmesi planlanan çözümler, özellikle Windows 10 sistem

Yazılım 0 Yorum

Kaspersky Lab, Gartner’in Pazar Araştırmasında Üst Üste Beşinci Kez Lider

Kaspersky Lab Gartner tarafından Uç Nokta Koruma Platformları için hazırlanan 2016 Magic Quadrant pazar araştırması raporunda “Liderler” bölümünde yer aldı. Yapılan değerlendirmede dikkate alınan iki ölçüt “vizyon bütünlüğü” ve “bu

Yazılım 0 Yorum

Giyilebilir Cihazları Siber Hırsızlardan Korumak İçin Güçbirliği

Kaspersky Lab ve WISeKey’in ortaklığı, mobil ve temassız ödemelerde kullanımı artan giyilebilir cihazların güvenliğini güçlendirmeyi hedefliyor. Akıllı saatler, egzersiz takip cihazları ve ödeme bilekliklerinin 2020 yılında, yılda 500 milyar Dolar

Yazılım 0 Yorum

Fallout 4 Heyecanı Dünyayı Sardı

Dünyanın önde gelen dijital oyun dağıtım platformlarından biri olan Kinguin, 18 yıllık olağanüstü oyun serisinin dördüncü oyunu Fallout 4’ün sitelerinde ön siparişte olduğunu duyurdu. Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve

Yazılım 0 Yorum

Ebolayı Takip Ve Kontrol Yazılımı Geliştirildi

Geliştirilen Xerox Maven yazılım çözümü; Ebola virüsünü takip etmek ve hastalığın yayılmasını önlemek amacıyla, A.B.D’deki 12 Ebola vaka bölgesinde ve Avustralya’nın iki eyaletinde kullanılmaya başlandı. Ebola salgınının dünya çapında yayılmaya

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.