Software AG, Kurumsal Uygulama Entegrasyonunda arvato Systems İle Güçlerini Birleştirdi

Software AG, Kurumsal Uygulama Entegrasyonunda arvato Systems İle Güçlerini Birleştirdi

Kurumsal uygulama entegrasyonuna yönelik yenilikçi çözümler geliştirmek amacıyla arvato Systems ile işbirliğine imza atan Software AG, yeni iş ortaklığıyla, birden fazla işletim sisteminin desteklediği bir platform üzerinden sunulan kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleriyle siparişleri birkaç saat içinde tüketiciye ulaştırarak müşterilerinin alışveriş deneyimini geliştirmeyi amaçlıyor. Ortak geliştirilen çözüm, Software AG’nin Dijital Dönüşüm Platformu başta olmak üzere, arvato’nun Sipariş Yönetimi Sistemi’ni ve aroma altyapısını temel alıyor.

Software AG, sistem entegratörü arvato Systems ile yeni bir iş ortaklığına imza attığını duyurdu. Her iki firmanın ürün ve hizmetlerinden oluşan ortak bir çözüm portföyü ile müşterilerinin karşısına çıkan Software AG ve arvato Systems, dijital çağda müşterilerin hızla değişen taleplerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. Dijital ticaretin kişiselleştirilmiş müşteri iletişimi, platformlar arası BT sistem yönetimi ve ürünlere gerçek zamanlı erişim gibi yeni iş modelleriyle şekil alacağı yakın geleceğe hazırlık yapan Software AG, bu amaçla öne çıkan yenilikçi iş modellerini ortak geliştirilen çözümün merkezine aldı.

Perakende sektöründe dijitalleşmenin geleceği

Artan dijitalleşme, özellikle perakende sektöründe büyük bir hareketliliğe neden oldu. Tüketiciler bu süreçte satın alma davranışlarını değiştirirken, işletmeler de rekabet ortamının yarattığı artan baskıların üstesinden gelmenin yollarını aramaya başladı. Gelecekte perakende iş modellerinin sürdürülebilirliğini sağlayacak önemli adımlar arasında, envanterin, kurumsal kaynak planlama sistemlerinin ve ürün/müşteri ana verilerinin entegrasyonu yer alıyor. Süreçlerin farklı kanallar ile uyumlandırılması ve gerekli bilgilerin gerçek zamanlı temini de perakende iş modellerinin hayatta kalarak gelişmesini sağlayacak temel yapı taşlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Perakendede kişiselleştirilmiş, gerçek zamanlı alışveriş

arvato Systems ve Software AG bu gereksinimleri karşılamak amacıyla aroma, arvato Sipariş Yönetimi Sistemi ve Software AG Dijital Dönüşüm Platformu’nu temel alan ortak bir çözüm geliştirdi. aroma, internette, sosyal ağlarda, mağaza içinde, mobil cihazlarda ve hatta yazılı basında, ister online, ister offline olsun müşteriye yönelik tüm temas noktalarında ve alışveriş platformlarında müşteri hizmetleri ve ilişkilerini yönetmek için gereken veri, sistem ve süreçleri birbirine bağlıyor. Software AG’nin Dijital Dönüşüm Platformu ise, entegrasyon gereksinimlerinin karşılanabilmesini ve gerçek zamanlı uygulamaların etkinleştirilmesini sağlıyor. Bu sayede geçmişe dönük veriler, konum, satın alma işlemleri ve web sitesi ziyaretleri gibi güncellenen bilgilerle bağlantılandırılabildiği için son kullanıcıya özel, kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi meydana getiriyor. Envanter ve ürün bilgisine gerçek zamanlı olarak ulaşabilme kabiliyeti ise, internetten satın alınan ürünlerin yalnızca birkaç saat içerisinde teslim edilebilmesi anlamına geliyor.

Software AG Bölgesel İş Ortaklığı Yönetimi Başkan Yardımcısı Diana Lee, “arvato Systems ile başlattığımız işbirliği sayesinde kurumsal müşterilerimiz dijital ticaret odaklı bir çözümden çok daha fazlasını elde etmiş olacak. Ortak geliştirdiğimiz çözüm ile son kullanıcıya benzersiz bir alışveriş deneyimi sunacak olan müşterilerimiz, çapraz ve yukarı satış potansiyellerini hayata geçirerek gelirlerini ve karlılıklarını artırarak, aynı zamanda faaliyet gösterdikleri sektör ve alanlarda önemli düzeyde rekabet avantajı elde edecekler” diyor.

arvato Systems Direktörü Axel Mattern ise, işbirliğiyle ilgili olarak şunları söylüyor: “Kurumsal uygulama entegrasyonu alanında Software AG ile güçlerimizi birleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Artık çok daha kapsamlı bir entegrasyon portföyüyle müşterilerimizin karşısına çıkacak ve perakende sektöründe faaliyet gösteren iş ortaklarımızın dijital dönüşümde bir numaraya yerleşmesi için eksiksiz ve bütüncül bir çözüm sunabileceğiz.”

 

Previous Formula e-Yarış Arabası Uzaktan Kumandalı Arabaya Karşı
Sonraki Windows Server 2003’e Veda Zamanı

Diğer Yazılar

Özel Sektör 0 Yorum

iyzico, Türkiye’ye 2,9 Milyon TL’lik Yatırım Yaptı

Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri platformu olan iyzico, 2,9 milyon TL’lik bir yatırım aldığını duyurdu. Yatırım, Türkiye odaklı yatırım şirketi 212 Capital Partners ve iyzico’ya daha önce de yatırım yapan

Özel Sektör 0 Yorum

BILGINET, Üst Yönetimini Güçlendiriyor

Üç binden fazla işletmenin tercih ettiği e-ticaret altyapısını sunan, Türkiye’nin e-ticaret paket ve çözüm sektörünün en büyük bilişim teknolojileri şirketi BİLGİNET, üst yönetimini Tolga Yücel’in transferi ile daha da güçlendirdi.

Özel Sektör 0 Yorum

BITES, En Başarılı 100 Firma Arasında

BITES Defence & Aerospace Firması, ABD’de simülasyon ve eğitim alanlarına yönelik yayınlanan en saygın dergilerden Military Training Technology (MT2) tarafından, bu alandaki 2014 yılının en başarılı 100 firması arasında gösterildi.”

Özel Sektör 0 Yorum

Turkcell Ve Ericsson, Gerçek Zamanlı Trafik Yönlendirme Testini Gerçekleştirdi

Ericsson (NASDAQ: ERIC), Turkcell (NYSE: TKC) ( BIST: TCELL) ile birlikte ödüllü Gerçek Zamanlı Trafik Yönlendirme testini İstanbul’daki kalabalık bir alışveriş merkezinde tamamladı. Trafik Yönlendirme çözümü; alanında bir ilk olma

Özel Sektör 0 Yorum

Mitsubishi Electric, Türkiye’deki Elektrik, Otomasyon Ve Taahhüt Çalışmalarına Talip

Türkiye’de özellikle MARMARAY projesi, TÜRKSAT 4A ve geçtiğimiz günlerde başarılı bir şekilde fırlatılan TÜRKSAT 4B uydularında kullanılan teknolojisi ile tanınan Mitsubishi Electric, elektrik, otomasyon ve taahhüt çalışmaları kapsamındaki Türkiye buluşmasını

Özel Sektör 0 Yorum

Media Markt Açık Ara Avrupa’nın 1 Numarası

15 ülkede, 1016 mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile 900 milyonun üzerinde ziyaretçisine hizmet veren Media-Saturn Holding’e bağlı Media Markt, danışmanlık firması Planet Retail araştırma sonuçlarına göre Avrupa’nın 1

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.