Software AG, Kurumsal Uygulama Entegrasyonunda arvato Systems İle Güçlerini Birleştirdi

Software AG, Kurumsal Uygulama Entegrasyonunda arvato Systems İle Güçlerini Birleştirdi

Kurumsal uygulama entegrasyonuna yönelik yenilikçi çözümler geliştirmek amacıyla arvato Systems ile işbirliğine imza atan Software AG, yeni iş ortaklığıyla, birden fazla işletim sisteminin desteklediği bir platform üzerinden sunulan kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleriyle siparişleri birkaç saat içinde tüketiciye ulaştırarak müşterilerinin alışveriş deneyimini geliştirmeyi amaçlıyor. Ortak geliştirilen çözüm, Software AG’nin Dijital Dönüşüm Platformu başta olmak üzere, arvato’nun Sipariş Yönetimi Sistemi’ni ve aroma altyapısını temel alıyor.

Software AG, sistem entegratörü arvato Systems ile yeni bir iş ortaklığına imza attığını duyurdu. Her iki firmanın ürün ve hizmetlerinden oluşan ortak bir çözüm portföyü ile müşterilerinin karşısına çıkan Software AG ve arvato Systems, dijital çağda müşterilerin hızla değişen taleplerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. Dijital ticaretin kişiselleştirilmiş müşteri iletişimi, platformlar arası BT sistem yönetimi ve ürünlere gerçek zamanlı erişim gibi yeni iş modelleriyle şekil alacağı yakın geleceğe hazırlık yapan Software AG, bu amaçla öne çıkan yenilikçi iş modellerini ortak geliştirilen çözümün merkezine aldı.

Perakende sektöründe dijitalleşmenin geleceği

Artan dijitalleşme, özellikle perakende sektöründe büyük bir hareketliliğe neden oldu. Tüketiciler bu süreçte satın alma davranışlarını değiştirirken, işletmeler de rekabet ortamının yarattığı artan baskıların üstesinden gelmenin yollarını aramaya başladı. Gelecekte perakende iş modellerinin sürdürülebilirliğini sağlayacak önemli adımlar arasında, envanterin, kurumsal kaynak planlama sistemlerinin ve ürün/müşteri ana verilerinin entegrasyonu yer alıyor. Süreçlerin farklı kanallar ile uyumlandırılması ve gerekli bilgilerin gerçek zamanlı temini de perakende iş modellerinin hayatta kalarak gelişmesini sağlayacak temel yapı taşlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Perakendede kişiselleştirilmiş, gerçek zamanlı alışveriş

arvato Systems ve Software AG bu gereksinimleri karşılamak amacıyla aroma, arvato Sipariş Yönetimi Sistemi ve Software AG Dijital Dönüşüm Platformu’nu temel alan ortak bir çözüm geliştirdi. aroma, internette, sosyal ağlarda, mağaza içinde, mobil cihazlarda ve hatta yazılı basında, ister online, ister offline olsun müşteriye yönelik tüm temas noktalarında ve alışveriş platformlarında müşteri hizmetleri ve ilişkilerini yönetmek için gereken veri, sistem ve süreçleri birbirine bağlıyor. Software AG’nin Dijital Dönüşüm Platformu ise, entegrasyon gereksinimlerinin karşılanabilmesini ve gerçek zamanlı uygulamaların etkinleştirilmesini sağlıyor. Bu sayede geçmişe dönük veriler, konum, satın alma işlemleri ve web sitesi ziyaretleri gibi güncellenen bilgilerle bağlantılandırılabildiği için son kullanıcıya özel, kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi meydana getiriyor. Envanter ve ürün bilgisine gerçek zamanlı olarak ulaşabilme kabiliyeti ise, internetten satın alınan ürünlerin yalnızca birkaç saat içerisinde teslim edilebilmesi anlamına geliyor.

Software AG Bölgesel İş Ortaklığı Yönetimi Başkan Yardımcısı Diana Lee, “arvato Systems ile başlattığımız işbirliği sayesinde kurumsal müşterilerimiz dijital ticaret odaklı bir çözümden çok daha fazlasını elde etmiş olacak. Ortak geliştirdiğimiz çözüm ile son kullanıcıya benzersiz bir alışveriş deneyimi sunacak olan müşterilerimiz, çapraz ve yukarı satış potansiyellerini hayata geçirerek gelirlerini ve karlılıklarını artırarak, aynı zamanda faaliyet gösterdikleri sektör ve alanlarda önemli düzeyde rekabet avantajı elde edecekler” diyor.

arvato Systems Direktörü Axel Mattern ise, işbirliğiyle ilgili olarak şunları söylüyor: “Kurumsal uygulama entegrasyonu alanında Software AG ile güçlerimizi birleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Artık çok daha kapsamlı bir entegrasyon portföyüyle müşterilerimizin karşısına çıkacak ve perakende sektöründe faaliyet gösteren iş ortaklarımızın dijital dönüşümde bir numaraya yerleşmesi için eksiksiz ve bütüncül bir çözüm sunabileceğiz.”

 

Previous Formula e-Yarış Arabası Uzaktan Kumandalı Arabaya Karşı
Sonraki Windows Server 2003’e Veda Zamanı

Diğer Yazılar

Özel Sektör 0 Yorum

SAS Dünyayı “Nesnelerin Analitiği” İle Tanıştırıyor

5 yıl içinde sayısının 26 milyara ulaşacağı öngörülen “birbirine bağlı” cihazların oluşturduğu Nesnelerin İnterneti kavramı, sadece analitik yaklaşımla adreslenebilecek bir büyük veri fırsatını da beraberinde getiriyor. Dünya ekonomisine 1,9 trilyon$

Özel Sektör 0 Yorum

Taleworlds’ün İletişim Çalışmalarını Seti Pr Yürütecek

Türkiye oyun sektörünün gurur kaynağı Mount & Blade serisiyle dünya oyun pazarında büyük bir başarı yakalayan TaleWorlds Entertainment, yerel ve uluslararası iletişim faaliyetlerini Seti PR ile gerçekleştirecek.  

Özel Sektör 0 Yorum

sahibinden.com’dan Steptember’a Destek

sahibinden.com, Cerebral Palsy’ye farkındalık yaratmak amacıyla yürütülen sosyal sorumluluk projesi Steptember’a destek veriyor. sahibinden.com açıklamasına göre, proje kapsamında, sahibinden.com çalışanlarından oluşan takımlar, Sahiplex’te bulunan spor salonu veya koşu parkurunda her

Özel Sektör 0 Yorum

Sony Mobile Türkiye İletişimini GoodWorks’e Emanet Etti

En yenilikçi, sofistike ve ilham verici akıllı telefonları, andorid tabletleri ve akıllı giyim ürünleriyle kullanıcılarına benzersiz bir dünya sunan Sony Mobile Türkiye, iletişim hizmetleri için iş ortağı olarak GoodWorks İletişim Danışmanlığı’nı seçti.

Özel Sektör 0 Yorum

Unify Kanal Satış Müdürü Oben Melih Tunç Oldu

İletişim yazılımı ve servisleri alanlarında öncü firma Unify, kadrosunu yeni isimlerle kuvvetlendirmeye devam ediyor. Tüm iletişim platformlarını birleştirerek tek çatı altında tümleşik iletişim sunan Unify, kurumların verimli ve kesintisiz iletişim

Özel Sektör 0 Yorum

Deloitte Teknoloji Fast50’nin Birincisi “CordisNetwork”

Dokuzuncu yılını dolduran Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda bu yıl, CordisNetwork son beş yılda yüzde 4192 büyüme kaydederek birinci oldu. Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.