Türkiye Finans Çalışanı Hakan Uzuner, 7. Kez MVP Ödülü Aldı

Türkiye Finans Çalışanı Hakan Uzuner, 7. Kez MVP Ödülü Aldı

Microsoft’un ödül programı olan ve her yıl yenilenen MVP (Most Valuable Professionals)  programının 2013 – 2014 döneminde Hakan Uzuner, “Directory Services” alanında yaptığı çalışmalardan dolayı MVP sertifikası almaya hak kazandı.

Uzuner, Kişisel Blog Sayfasından 46 Blog Postu, ÇözümPark Bilişim Portalı üzerinde 306 konu cevabı, ÇözümPark Bilişim Portalı mail gruplarında toplam 300 konu cevabı, ÇözümPark Bilişim Sözlüğü üzerinde 29 teknik tanım girişi, ÇözümPark TV üzerinde 32 eğitim videosu, ÇözümPark Bilişim Portalı üzerinde sekiz webcast, ÇözümPark Bilişim Portalı üzerinde 22 makale ve Microsoft Türkiye Ofisi’nde topluluk etkinliklerinde sunum paylaşımlarıyla başarılı çalışmalara imza attı.

2008’den 2012’ye kadar olan dört yıllık dönemde “Forefront” alanında MVP ödülüne layık görülen Uzuner, 2012-2013 dönemiyle birlikte son üç senedir “Directory Services” alanında ödülün sahibi oldu. MVP ödülü, sene boyunca belli bir alanda yapılmış teknik çalışmalar, paylaşımlar, söylemler, sektör içerisindeki konum, uzmanlık alanındaki diğer sektör çalışanlarıyla uyum gibi kriterleri içeriyor.

MVP ödüllü çalışanıyla Türkiye Finans sektörde farklı bir vizyona sahip

2009 Aralık’tan itibaren Türkiye Finans’ta Bilgi Sistemleri Teknoloji ve Altyapı Yönetim Müdürlüğü’ndeki görevine devam eden Hakan Uzuner, şu anda Türkiye Finans’ta Sistem ve Platform Yöneticisi olarak görev alıyor. 2014 yılının Temmuz ayına kadar mesajlaşma ve alt yapı servisinin yöneticiliğini üstlenen Uzuner, şimdiye kadar Microsoft ürünleriyle alakalı beş ayrı başarı hikayesine imza attı. Türkiye’de 29 MVP sertifikasına sahip bireyden birini bünyesinde barındıran Türkiye Finans, böylelikle bankacılık sektöründe adayların kariyer tercihlerinde önceliğe sahip oluyor.

Previous Avrupa’daki Talep Artışı, Irak’ın Kaybını Telafi Etti
Sonraki Webrazzi Summit İçin Geri Sayım Başladı

Diğer Yazılar

Özel Sektör 0 Yorum

Arçelik’ten Yenileme Hareketi

Arçelik, eski ürünleri geri dönüşüm tesislerinde yeniden doğaya kazandıracak yenileme hareketi başlattı. Arçelik açıklamasına göre, doğanın ve ekolojik sistemin korunmasına katkı sağlayan projeler yürüten Arçelik, “Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın” vizyonu çerçevesinde başlattığı yenileme

Özel Sektör 0 Yorum

Hitachi Data Systems Ankara Ofisi Büyüyor

Veri depolama, bulut, büyük veri ve sosyal inovasyon alanında adından söz ettiren Hitachi Data Systems’ın Türkiye organizasyonu, hızlı büyümesini sürdürüyor. Büyük Veri’nin artması ile ağırlaşan BT altyapı ihtiyaçlarına yönelik çözümler

Özel Sektör 0 Yorum

Diversey Care, Ar-Ge Ve İnovasyona Önem Veriyor

Sealed Air iş birimi Diversey Care’in geliştirdiği yeni TASKI swingo 2100μicro (micro) kombine yer yıkama makinesi; çevikliği, çok yönlülüğü ve yeniliği birleştirip, benzer modellere göre yüzde 22 daha yüksek oranda

Özel Sektör 0 Yorum

ekin Technology’nin ‘Akıllı Devriye’si Amerikan Polisinin İlgi Odağı Oldu

Dünyanın en eski ve en geniş polis yöneticileri organizasyonu olan ve Uluslararası Polis Şefleri Birliği (IACP) tarafından her yıl düzenlenen fuar, bu yıl 25-28 Ekim tarihlerinde ABD’nin Orlando şehrinde gerçekleşti.

Özel Sektör 0 Yorum

Küçük İşletmeler Neden e-Fatura’ya Geçmeli?

Dijitalleşme, içinde yaşadığımız dünyanın kurallarını hızla değiştiriyor. Bu hızlı değişime uyum sağlayanlar yaşamaya ve ilerlemeye devam ederken, dijitalleşme sürecine uyum sağlayamayanlar geride kalıyor. Dijitalleşmenin getirdiği yeni araçlardan biri de e-fatura.

Özel Sektör 0 Yorum

Penta, Türkiye’nin Dijital Liderleri Arasında

Türkiye’nin önde gelen teknoloji dağıtıcılarından Penta Teknoloji, “Accenture Dijitalleşme Endeksi Türkiye Raporu” sonuçlarına göre, “Bilgi ve İletişim Teknolojisi Ekipmanlarının Toptan Ticareti” kategorisinde Türkiye’nin en dijital şirketi oldu.  Accenture‘ın birçok ülkede

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.