Women Techmakers Eskişehir International Women Days 2018

Women Techmakers Eskişehir International Women Days 2018

Konferans


Women Techmakers Eskişehir International Women Days 2018

Her yıl Dünya Kadınlar Günü’ne yakın tarihlerde WTM ekipleri tarafından büyük bir etkinlik düzenleniyor. Dünya kadınlar gününü kutlarken teknoloji bilişim ve mühendislik alanında kadınları destekliyor ve ilham veriyoruz. Teknoloji, bilgisayar bilimleri ve yazılımla ilgilenen kadınların bu kapsamda sektördeki etkinliklerini artırmak ve motive amaçlı birçok ülkede gerçekleştirilen ‘Women Techmakers’ etkinliklerinden bir tanesi, 24 Mart Cumartesigünü Eskişehir de gerçekleştirilecek.

Kadınların sektördeki başarısını vurgulamak ve konferanslardaki kadın sayısını ve görünürlüğü arttırmak amacıyla konuşmacıların tamamı kadınlardan oluşuyor fakat etkinlik kadın erkek herkese açıktır!

Etkinliğin amaçları arasında teknoloji ile ilgili kadınların birbirleriyle iletişim-etkileşim içerisinde olması ve birbirlerini motive amaçlı bir araya gelmesi , kadınların bu sektördeki sorunlarını ve deneyimlerini paylaşması ve teknolojideki son gelişmelerden haberdar olmalarını sağlamak yer alıyor.

Konferanslar, mobil teknolojiler, web teknolojileri, back-end ve front-end teknolojileri, liderlik, oyun girişimciliği, UI/UX ve sanal gerçeklik ile ilgili birçok önemli içeriğe sahip.

Etkinlik süresinde alanında deneyimli kişiler tarafından verilecek olan sunumlar ve eğitimlerin yanı sıra, güncel teknolojik araçlara meraklı olanlar için stand alanları da bulunacak. 24 Mart Cumartesigünü düzenlenecek olan etkinlik 6 paralel oturumve 10+konuşmacıdan oluşacak ve 400+ katılımcınınkatılımı planlanıyor.

Yapmanız gereken tek şey Meetup üzerinden ücretsiz kayıt olmak!

Etkinlik Detayları

Web Sitesi: https://wtmeskisehir.org/
KAYIT: https://www.meetup.com/gdgeskisehir/events/246832831
Yer: Öğrenci Merkezi, Anadolu Üniversitesi, Eskişehir
 Zaman: 24 Mart 2018, Cumartesi 
- Saat:10:00 – 18:00

 

 

Previous ASGARD ile İstenmeyen E-Postalara Son
Sonraki BİLİŞİM FİRMASI "YÖNETİCİ SEKRETER" İŞ İLANI

Diğer Yazılar

Yazılım 0 Yorum

LINE’ın Türkiye İçin Yerelleştirdiği Servisleri 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Aylık 170 milyon aktif kullanıcısıyla dünyanın önde gelen yaşam platformu LINE, Türkiye’de 10 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı. LINE, Ağustos 2013’te Türkiye pazarına girdiğinden bu yana, yalnızca ücretsiz metin ve sesli

İnternet 0 Yorum

sahibinden.com’dan Bir İlk: Geçici Numara Servisi

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com, Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip yeni uygulaması “Geçici Numara Servisi” ile kullanıcılarına en kaliteli ve güvenilir hizmet deneyimini yaşatmaya devam ediyor. “Geçici Numara Servisi”

İnternet 0 Yorum

sahibinden.com’a Stevie Awards’tan 3 Ödül Birden

sahibinden.com, dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan “Stevie International Business Awards” tarafından, 1 altın ve 2 bronz olmak üzere toplam 3 ödüle layık görüldü. sahibinden.com’un 6 milyon kez indirilen ve

Öne Çıkarılmış 0 Yorum

IOT Telco Labs Hızlandırma Programı

İstanbul Startup Angels ve Nexus Ventures tarafından düzenlenen IOT Telco Labs hızlandırma programı başvuruları başladı.

Etkinlik 0 Yorum

TBD, Antalya’da Araştırma, Geliştirme Ve Yenilikçiliği Ele Alacak

Türkiye Bilişim Derneği’nin (TBD) her yıl düzenlediği geleneksel etkinliklerinden ilki olan ve sektörde “Bahar buluşması” olarak bilinen Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri (BİMY) Semineri, 2-5 Nisan 2015 tarihleri arasında  Gloria Golf Resort

İnternet 0 Yorum

Android’ciler Geleneksel Tatlardan Vazgeçmiyor, iPhone’cular Yeni Lezzetler Deniyor

Mobil internet kullanımı aldı başını gidiyor; bu durum e-ticarete de yansıyor. Yemeksepeti’nin günde aldığı 100 bin siparişin yüzde 50’si artık mobilden geliyor. Mobil deyince, yeri geldiğine birbirlerine ezeli rakiplerin taraftar

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.