Donanım

Özel Sektör

VESTEL TOSHIBA TV ‘yi mi Alıyor ? Vestel’den Toshiba Basın Açıklaması

9 Nisan 2017 tarihinde, Tokyo kaynaklı Nikkei Asian Review’un web sitesinde yayınlanan Toshiba TV biriminin satışıyla ilgili haberde, Vestel’in de adı geçmekte olup konuyla ilgili haber Türk medyasında da yer

Donanım

Razer Dünyanın En İyi Mekanik Klavyesini Güncelledi: Razer BlackWidow V2

Yeni Razer BlackWidow V2 mekanik oyuncu klavye serisi, yeni tuş opsiyonu, manyetik bilek yaslama bölümü ve görünümündeki geliştirmelerle geldi.

Öne Çıkarılmış

Çantadaki Tehlike Powerbank

Patlayan telefonlar ve piller derken şimdi de patlayan powerbank olayları gündeme oturdu. Harici şarj alacakların ürün tercihi yaparken dikkat etmeleri konusunda üreticiler uyarıyor.

Donanım

Apple Pencil 2 Mi Geliyor?

iPad Pro’nun vazgeçilmez aksesuarlanndan biri olan Apple Pencil yenileniyor, iddialara göre yeni iPad Pro ile birlikte Apple Pencil 2’yi tanıtılabilir.

Donanım

Logitech G Gaming Mouse’u tanıttı

Logitech G, oyun deneyimini geliştirecek yeni G102 Gaming Mouse’u tanıttı.

Öne Çıkarılmış

Logitech G’den Yeni Kablosuz Oyun Kulaklığı

Ürünleriyle oyun deneyimine değer katan Logitech G, kablosuz oyun kulaklığı G533’ü oyunseverlerin beğenisine sunuyor.

Öne Çıkarılmış

Web Kameranızdan İzleniyor Olabilirsiniz

Web kamerası casusluğu ne derece ciddi bir tehdit? Çevrenizde izlendiğini söyleyen insanlara paronayak gözüyle bakabilirsiniz ancak, yıllardır yapılan çalışmalar, insanların web kameralar aracılığıyla casusluk yapabileceğini açıkça ortaya koyuyor.

Öne Çıkarılmış

OKI’den Yeni Yılda Yeni Akıllı Yazıcılar

OKI,  işletmelerde yazıcıların kullanım biçimini dönüştüren yeni renkli yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcı (MFP)  yelpazesini tanıttı.

Donanım

Wiky Akıllı Çocuk Telefonu İle Çocuklarınız Her An Güvende!

Görüntüsü itibari ile bir çocuk saatinden farkı olmayan Wiky Watch, aynı zamanda bir cep telefonu. Bu telefonu kullanabilmeniz için öncelikle bir sim karta ihtiyacınız var. Piyasadaki herhangi bir operatöre ait

Donanım

TP-LINK, 4G’ye Hazır!

TP-LINK, Nisan ayında Türkiye’de kullanıma sunulacak olan 4G’ye uygun ürünlerini satışa sunuyor. Mobil internet hızlarını kat kat artıracak olan 4G destekli, hem sabit hem de mobil cihazlarını satışa sunan TP-LINK,